SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie z reagowaniem na zaczepki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nieboję sie nauczycieli i nieuważam się gorszych od nich żeby niemóc prowadzić dyskusji czy awantur na równym z nimi poziomie. Mam prosta zasade, nauczyciel jest nie fer wobec mnie ja jestem wobec niego, popchnie mnie ja odepchne jego prosta filozofia.

No to w końcu Cię wypi.erdolą ze szkoły i skończysz karierę kozaka z wykształceniem podstawowym niepełnym i innej roboty poza kopaniem rowów albo czyszczeniem kibli w centrum handlowym nie znajdziesz...

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2009-09-30 19:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
ciekawe na jakiej podstawie mnie wyrzucą, jak mam same bardzo dobre zachowania a się kłóce ciągle. Czemu mieliby mnie wypier.dolić jak tylko kulturalnie gadam czy kłócę sie z nauczycielami, nie wyzywam ich. Zresztą jak już mówiłem zeby wyrzucili Cię z gim to trzeba miec poważną sprawe na policji, a pozatym to jest szkoła obowiązkowa i państwo Ci musi zapewnić kształcenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Musi ale tylko do 18-tego roku życia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
randy_93 nie wiem do jakiego gimnazjum chodzisz, ale z tego co piszesz to coś jest tam nie tak. Ja niedawno skończyłem gimnazjum, aktualnie jestem na etapie matury i w życiu nie musiałem się bić. Wszystko zależy od naszego nastawienia. Ja zawsze byłem szykanowany bo od zawsze byłem (i dalej jestem) otyły. Pokaż innym, ze ci zwisa co o tobie myślą a nie będą cię zaczepiać, olewaj ich i ich zaczepki. Nikt ci tego nie policzy jako ujmy na "honorze". A ten cały "szacun" to se w dupe wsadźcie bo to jest nieporozumienie.

P.S. A to czasem nie Wy tworzycie taki a nie inne realia? Zauważyłem, że z roku na rok wraz z nowymi rocznikami zaostrza się rygor w szkołach.

Zmieniony przez - Chilihead w dniu 2009-09-30 19:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
zresztą jak nauczyciel na mnie drze morde i mu nic za to nierobią to dlaczego mieliby mnie coś robić za to samo - równośc jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dlatego, że Ty jesteś uczniem i kształcenie się w danej szkole to Twój interes a nie nauczyciela...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Chilihead nie mówie że wybrałeś złą drogę, ale nie reagując na zaczepki po pewnym czasie przestaną, ale możesz zapomnieć o byciu kimś waznym i szanowanym w szkole.Biernosc może też skończyć się tak jak w przypadku kolesia który założył ten post. Pozatym kolego szacun jest ważny, bez niego nieznajdziesz fajnej dziewczyny, i sporo osób będzie się brechtac na Twój widok, nic Ci niezrobią ale takie obśmiewanie też jest tragiczne. Kolesie będą brać Cie z bara w drzwiach, na schodach wypychac ze sklepiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
to nie jest mój interes bo mam to zapewnione prawnie, a nauczyciel może bardzo łatwo polecieć. Nie jestem jakimś kozakiem, ale nikt mnie niebędzie obrażał i traktował nie fer niezależnie czy to kumple, nauczyciel, policjant czy prezydent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Pozatym kolego szacun jest ważny, bez niego nieznajdziesz fajnej dziewczyny,

Ta na pewno wyrwiesz dziewczynę na otwieranie drzwi z buta i pyskowanie nauczycielom... Poza tym życie nie kończy się na gimnazjum a będąc chamem to nawet na wiejskiej dyskotece się nie ogarniesz...

i sporo osób będzie się brechtac na Twój widok, nic Ci niezrobią ale takie obśmiewanie też jest tragiczne. Kolesie będą brać Cie z bara w drzwiach, na schodach wypychac ze sklepiku.

Tak ale za 20 lat Ty się będziesz śmiał, jak będziesz jechał fajnym samochodem, z fajną żoną, ze świadomością, ze masz fajną pracę podczas, gdy oni będą kopać rowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
co ty z tym kopaniem rowów tak wyjeżdżasz? A czy ty byś chodził z dziewczyna z której sie wszyscy smieją? A co jeśli Chilihead jest mało zdolny(tylko przykładowo, bez urazy) a tamci są bardzo zdolni i będa mieć kupe kasy. Zreszta mniej ważne jest jak się uczysz , ale ważne jak kombinujesz, od tego zależy jak sie dorobisz. I prosze nieużywaj sformułowania pyskowanie, bo to jest kulturalna rozmowa. Pozatym dlaczego używasz sformułowania cham? Klturalnie kłóce się z nauczycielami, bez słośliwości itp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Thc

Następny temat

Rafał Simonides po raz kolejny wygrywa w Tajlandii!

WHEY premium