SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie apteki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
No mi to nawet znawce zabrali skubańce jedne No nie udzielam sie bo tu ciągle to samo. Pytania typu "jak wziac 100 metki" Postow nie bede pisal bo odpowiedzi sie i tak nie doczekam. Napiszą "nie masz abona" Jak juz ktos powiedzial SFD stalo sie forum platnym, typowym serwisem zarobkowym. Tylko nie rozumiem takiego micena, ktory raczej w tym zarobku nie ma udzialu - co mu nie pasuje w tym ze ktos nie ma abona????

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
kuf3leq, tak trudno zrozumiec ze gdyby nie abonament,reklamy itp to nie byloby tego forum albo byloby w okrojonej wersji.
Takze dostep do dzialu doping powinien byc wylacznie dla abonamentowcow gdyz tylko tacy w wiekszosci zadaj konkretne pytania.
Zauwaz ze kilkusetne pytanie o 100 metki zadawane jest przez userow nie posiadajacych abonamentu i nawet jesli taki delikwent dostanie bana to i tak sie tym faktem nie przejmie gdyz zalozy sobie nastepne konto. Abonamentowiec natomiast zastanowi sie kilka razy zanim cos glupiego palnie gdyz ponowne zalozenie konta bedzie go kosztowalo 5 zl + VAT.
Jedynym wynagrodzeniem za prace(czyt.odpowiadanie na posty,dzielenie sie posiadana wiedza)jest przyslowiowy sog, ktorego uzytkownik bez abonamentu dac nie moze...
Mam nadzieje ze teraz zrozumiesz co micen mial na mysli zadajc swoje pytanie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Aleks ale ja absolutnie nie mam nic przeciwko abonamentowi. W czasach jak sie tu udzielalem to go oczywiscie mialem bo bez tego nie sposob korzystac z forum (ograniczenia). Drażni mnie jedynie kwestia ignoracji, ktora ostatnio jest wszechobecna w tym dziale. Z obserwacji widze, ze nawet osoba bez abonamentu, ktora zada konkretne pytanie musi odswiezac swojego posta milion razy aby w koncu z łaski swojej ktos jego wątpliwości rozwiał. Prawda jest taka panowie, ze z kims kto nie moze dac soga z niechęcią dzielicie się swoją wiedzą albo nie robicie tego w ogóle...

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Nie nie masz racji poniewaz jesli ktos zada konkretne pytanie (na ktore trudno znalezc odpowiedz w wyszukiwarce)albo nawiaze do ciekawej dyskusji z przyjemnoscia odpowiadamy.
Lecz zrozum ze mamy dosc juz odpowiadania na durne pytania i zamiast dac od razu bana to albo ironicznie odpowiadamy albo milczymy.
Sam spojrz -> https://www.sfd.pl/temat217600/ 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
To ja dla przeciwwagi podam ten oto temat:
https://www.sfd.pl/temat217517_strona1/

Pytanie zeby to trafnie okreslic idiotyczne
Ale.. No wlasnie ale. Przesledz dyskusje i zobacz jak chlopaki ubiegaja sie o sogi. Jest to w ogole zgodne z regulaminem? Zachecanie do soggarni itp? Ale nie w tym rzecz. Gdyby podobne pytanie zadala osoba bez abona odpowiedzi ponizej jej pytania bylyby moze ze 2 i pewnie zadna konkretna.
Moze zbytnio generalizuje, ale taka "walka" o sogi w moim mniemaniu prestiżu nie daje... Nagroda powinna byc satysfakcja z trafnie udzielonej odpowiedzi, a stwierdzenia typu "dostales odpowiedz, teraz dawaj soga" sa moim zdaniem nie na miejscu...

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Masz racje walka o sogi przekracza juz progi dobrego smaku zaraz odswieze ten temat -> https://www.sfd.pl/temat95598/ 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582
mam pytanko mozecie mi powiedziec ile w aptece zaplace za t.prolongatum? (jelfa) :)

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
3,27 zl za opk. po refundacji
jesli z jakiegos powodu lek nie bedzie refundowany(np.przeterminowana data na recepcie)to zaplacisz 10,91 zl

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-08-15 23:48:36

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582
dzieki wielkie...za odpowiedz :)





powiedzcie mi jeszcze tylko czy biorac prolo odczuje duza roznice niz jak bym bral propa? Charakterystyke obu srodkow znam...ale boja sie ze moze mi wskoczyc np. nadcisnienie i bede sie meczyl przez 7 dni :D


Jak myslicie? Nie ukrywam ze prolo ma ta przewage ze jest znacznie pewniejszy no i jesli z apteki to i tanszy... :]

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 788
zeby niezakładac nowego tematu napisze tu! jakie są ceny sterydów w Polskich aptekach?

SERCE NIE HOOLIGAN WIECZNIE BIC NIE BĘDZIE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+stanabol(cykl na siłe)

Następny temat

CZY"PO" CYKLU CZESCIEJ SIEGACIE PO ALKOHOL???

WHEY premium