SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska- Ukraina ( 22.03.13), Polska- San Marino (26.03.13)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9793

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
pawlikus
AerodynamiC
Bloonder
podobna było coś na rzeczy z Di Mateo.
Jak dla mnie żaden obecny trener z Polski nie nadaj si na funkcje selekcjonera.


wy na prawdę wierzycie, że trener coś zmieni ?

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-03-29 12:41:10


No to oczywista oczywistość, bo skoro w klubach zawodnicy grają w miarę dobrze, dobrze lub bardzo dobrze, to dlaczego w reprezentacji grają tak słabo? Trener przecież ustawia drużynę, aczkolwiek w sumie trudno oczekiwać czegoś wielkiego od Fornalika skoro zdobywa dopiero doświadczenie jako selekcjoner.



Czy taka oczywista ? W drużynach grają z innymi zawodnikami prawdopodobnie znacznie lepszymi niż ich koledzy w reprezentacji.
Taktyka taktyką, ale brak skilla lub jego niedobór to inna sprawa.
Był Benhakker i co zrobił ? jak ktoś ma łeb tylko na wszy to i klasowy trener nic nie pomoże. Tak ciężko zrozumieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
zrobił awansował na Euro 2008
później fakt, było źle
ale i tak był lepszy niż Dyzma

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Za to taka Czarnogóra to ma same gwiazdy, a jest na przodzie w naszej grupie . Poza Joveticem i Vucinicem to więcej gwiazd tam nie ma. My za to z najlepszym snajperem i najlepszym prawym obrońcą Bundesligi, z bramkarzami Arsenalu i Borucem nie potrafimy zrobić dobrej akcji w ofensywie. Przecież to jest wstyd, zeby drużyna nie potrafiła sklecic akcji, żeby doprowadzić Lewego do dobrej sytuacji strzeleckiej. No, chyba że równamy do chłopaków z San Marino.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2013-03-29 16:33:38

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
AerodynamiC
pawlikus
AerodynamiC
Bloonder
podobna było coś na rzeczy z Di Mateo.
Jak dla mnie żaden obecny trener z Polski nie nadaj si na funkcje selekcjonera.


wy na prawdę wierzycie, że trener coś zmieni ?

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-03-29 12:41:10


No to oczywista oczywistość, bo skoro w klubach zawodnicy grają w miarę dobrze, dobrze lub bardzo dobrze, to dlaczego w reprezentacji grają tak słabo? Trener przecież ustawia drużynę, aczkolwiek w sumie trudno oczekiwać czegoś wielkiego od Fornalika skoro zdobywa dopiero doświadczenie jako selekcjoner.



Czy taka oczywista ? W drużynach grają z innymi zawodnikami prawdopodobnie znacznie lepszymi niż ich koledzy w reprezentacji.
Taktyka taktyką, ale brak skilla lub jego niedobór to inna sprawa.
Był Benhakker i co zrobił ? jak ktoś ma łeb tylko na wszy to i klasowy trener nic nie pomoże. Tak ciężko zrozumieć ?


LOL... Nadal nie rozumiesz, właśnie o to chodzi... o taktykę etc., bo chyba nie masz pojęcia jakie znaczenie w dzisiejszej piłce ma taktyka oraz zgranie. Brak skilla? Kto? Lewandowski? Ja rozumiem, że mu podają Gotze i Reus, ale gdyby nie miał skilla, to nawet Xavi i Iniesta mu by nie pomogli.

No był Beenhakker i dał nam historyczny awans do EURO 2008 (tj. Bloonder napisał).

Podsumowując: słabo znasz się na piłce

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Może wariatów czas namówić do repry ... Gmocha i Strejlaua Odkurzą notesy z 74' , 82' no i mamy polską myśl szkoleniową w najczystszym wydaniu

Wolę Polskę awansującą do ME czy MŚ niż kończyć eliminacje na półmetku . Dla mnie jasne jest że wszystko rozgrywa się w głowach naszych kopaczy . Wywalczyć remis w Czarnogórze i u siebie z Anglią by nagle oddać 3pkt Ukrainie Nikt mi nie powie że nagle umiejętności nam zabrakło . No chyba że do mobilizacji , odpowiedniego nastawienia a potem przełożenia tego na boisku . Jak Fornalik ma z tym problem to ktoś inny o to zadba .



Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2013-03-29 17:17:48

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
pawlikus
AerodynamiC
pawlikus
AerodynamiC
Bloonder
podobna było coś na rzeczy z Di Mateo.
Jak dla mnie żaden obecny trener z Polski nie nadaj si na funkcje selekcjonera.


wy na prawdę wierzycie, że trener coś zmieni ?

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-03-29 12:41:10


No to oczywista oczywistość, bo skoro w klubach zawodnicy grają w miarę dobrze, dobrze lub bardzo dobrze, to dlaczego w reprezentacji grają tak słabo? Trener przecież ustawia drużynę, aczkolwiek w sumie trudno oczekiwać czegoś wielkiego od Fornalika skoro zdobywa dopiero doświadczenie jako selekcjoner.



Czy taka oczywista ? W drużynach grają z innymi zawodnikami prawdopodobnie znacznie lepszymi niż ich koledzy w reprezentacji.
Taktyka taktyką, ale brak skilla lub jego niedobór to inna sprawa.
Był Benhakker i co zrobił ? jak ktoś ma łeb tylko na wszy to i klasowy trener nic nie pomoże. Tak ciężko zrozumieć ?


LOL... Nadal nie rozumiesz, właśnie o to chodzi... o taktykę etc., bo chyba nie masz pojęcia jakie znaczenie w dzisiejszej piłce ma taktyka oraz zgranie. Brak skilla? Kto? Lewandowski? Ja rozumiem, że mu podają Gotze i Reus, ale gdyby nie miał skilla, to nawet Xavi i Iniesta mu by nie pomogli.

No był Beenhakker i dał nam historyczny awans do EURO 2008 (tj. Bloonder napisał).

Podsumowując: słabo znasz się na piłce


Nie kolego to Ty nie rozumiesz bo jeżeli ktoś ma niepojętną głowę to nie zrozumie taktyk żeby mu lewatywą wsadzali wiedzę

Nie napisałem, że Lewandowski nie ma skilla - czytaj ze zrozumieniem.

Nie mam pojęcia ? każdy ma swoje pojęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17470 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196542
Podawałem wielokrotnie przykład Hiddinka który dosłownie cuda dokonał z takimi reprezentacjami jak Korea Płd.,Australia czy Rosja...

Trener to nie tylko taktyka,motywacja ale też dobór personalny kopaczy do wyjściowej 11 a tego Fornalik ewidentnie nie potrafi zrobić,powołuje i wystawia nie zmienię te same beznadziejne twarze... .taktyka gvniana jak za Smudy,zresztą ta rep. oprócz Krychowiaka i Borubara to kopia właśnie drużyny Franka... .Jeżeli chcesz dalej oglądać nie powodzenia naszej kadry to najprostszą na to receptą jest pozostawienie Fornalika u sterów tego "okrętu" ,a on pięknie pójdzie na dno...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oprocz tych dwoch regularnie graja jeszcze Glik oraz Lukasik + mlodzi ktorzy dostaja szanse jak Wszolek, Teodorczyk czy Milik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17470 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196542
Wiedziałem że o kimś zapomniałem (chodzi o Glika,chodź i on za Smudy był w kadrze przez jakis czas).Lukasik grał bo Polański był zawieszony za nadmiar kartek z Ukrainą w innym przypadku skończył by jak Milik,Wszołek czy Teodorczyk czyli po kilka min w meczu... .Podstawowa 11 jest praktycznie identyczna do tej Smudy i o to mi się rozchodzi

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wymienil na 'stale' 3 z 11 czyli niecale 30% pytanie czy jest opcja i mnozliwoscie personalne zeby wymienic wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne buty na hale na miękkiej podeszwie. POMOCY.

Następny temat

nike saber czy puma king match

WHEY premium