SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polecam Izotek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Jeśli tubka z Differinem była otwarta rok temu to jest do wyrzucenia. Retinoidy mają to do siebie, że bardzo szybko się ulatniają, wietrzeją.

Nie za wcześnie na ten peeling?

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Rozne zabiegi i peelingi robi sie 2-4 miesiecznej przerwie od izoteku. Wiec to troszke dziwne ze masz na to isc.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
ja stosuje differin w żelu,a co do peelingu to moim zdaniem kwasy są bardziej skuteczne,ja narazie stosuje differin,może potem dermatolog zaradzi kwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
na ile ten differin starcza stosując na noc? posmaruje sie na noc a rano hmm zmyc czy jakis krem... ?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
witam,skonczylem brac izo, sam o tym zdecydowalem bez dermy bo po prostu nie mam czasu do niej chodzic.Chcialem zapytac czy moge od razu isc do kosmetyczki na kwasy czy cos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nie mozesz, bo po pierwsze po izoteku nie robi sie zadnych zabiegow przez okolo 2 miesiace albo wiecej. Po drugie kwasow nie robi sie latem. Idz w polowie pazdziernika.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
a moze poradzisz cos na te czerwone plamy ??:) jakis krem czy cos zeby robic na noc bo to strasznie wyglada;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
min 6mc po skończeniu kuracji i trzymaj się tego dla swojego dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
widze ze ten IZO to już nie przelewki...

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
ja biore izo od miecha, skora nie przetluszcza sie, zadnych zmian na razie. nie mam ostrego tradziku. gorzej mnie martwi fakt ze zachorowalem i musze antybiotyk wziac. czy to jest problem??wiem ze tetracyklin nie mozna. aha i jeszcze na silce. nie cwiczylem miecha i zaczalem brac izo. spadek na klacie 10kg za 150 na 140. ale dochodze do formy.wiec to bajka ze izo nie idzie w parze z silownia. zadnych boli miesni ani stawow. aa biore przy 85kg 40mg izo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja ? pleców

Następny temat

odcinek lędźwiowy

WHEY premium