SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polecam Izotek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Cześć,ja również zmagałam się od kilku lat z trądzikiem,miałam dość silny trądzik,więc żadne słabe antybiotyki,maści,żele mi nie pomagały.Zmieniłam dermatologa,a on na samo wejście kiedy mnie zobaczył przepisał Izotek 20mg raz dziennie,najlepiej na wieczór.Kuracja jest długotrwała i trzeba cierpliwości by ujrzeć rezultaty,na początku było ciężko,pogorszenie trądziku,suche usta,łuszczenie się ciała.Zmiany zauważyłam dopiero po 3 opakowaniu i wiem,że było warto czekać,teraz moja buźka wygląda super,dermatolog też przepisał mi Differin na przebarwienia, blizy i wyrównanie skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Gosiu a mogła byś wstawić swoją fotkę buzi ??:) ja wlasnie jestem w 6 miesiacu stosowania IZO. Oczywiście zakryj oczka itp... pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
nie mam żadnych zdjęć,odkąd miałam trądzik to unikałam fotek jak ja prawie z domu nie wychodziłamteraz też nie mam zdjęć,bo czekam aż znikną mi przebarwienia i blizny,bo je też widaća ty jakie masz rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
no buzia jest gładka ale widać czerwone plamy, nie wiem sam czy to trądzik czy przebarwienia czy blizny hgw;) na wszelki wypadek na własną rękę poszedłem do znajomej do apteki i kupiłem IZO na miecha jeszcze bo derma na urlopie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
no,a jak wcześniej chodziłeś do dermatologa to co Ci mówił?Ja też mam czerwone plamki na policzkach i gdzie nie gdzie delikatne wgłębienia po trądziku,ale to pestka po tym co było kiedyś.Twój dermatolog mówił Ci ile mniej więcej będziesz brał? Bo jeśli buźka ładnie Ci się zagoiła to nie ma co się męczyć z Izotekiem i lepiej przejść na jakieś żele,maści na przebarwienia i cieszyć się kolejnymi efektami.Ja od 5 dni stosuje Differin-żel i widzę nie wielkie efekty,więc polecam-zapytaj się Swojego dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Rezultaty po Differinie są świetne,a dopiero stosuje go nie cały miesiąćCoraz mniej plam zaczerwienionych i blizPozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Eeee no to świetnie,ja też mam się czym pochwalić bo u mnie też zaszły duże zmiany,widzę bledsze zaczerwienione plamki-coraz mniej widocznepomału schodzą blizny,ale dopiero DIFFERIN stosuje 3 tydzieńPozdro,i powodzenia w leczeniu:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Pamiętajcie o stosowaniu filtrów, to jeden z warunków pozbycia się przebarwień pozapalnych.

Pozdrawiam

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Też polecam izo

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 295
witam ja tez jestem po izo!! oczywiscie rezultaty superowe!!!!cos babka mi mowila o differine wlasnie na przebarwienia ale jakos nie stosowalem go na przebawiebnia a teraz widze ze chyba powinienem bo ejstescie zadowoleni a mi jeszcze troche zostalo w tubce.. tylko ze ta tubka ma rok ale derma powiedziala juz kiedys ze mozna go stosowac choc taki stary jest no ale mniejsza z tym.
hmmm teraz zapytam jaki do differin na te przebarwienia? czy ten w gelu czy w kremie?
choc sie pytam to i tak raczej niebede go gral bo po izo jestem juz miech i tydzien a po drugie jest tyle slonca teraz ze moze by sie pogorszylo ???
a i ide do dermy bo ejstem zapisany i ma mi jakies zabiegi robic...
jakis peeling chyba? wiec to dobre??
i jaki jest najlepsy?
ile kosztuje? ze 40 zeta??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja ? pleców

Następny temat

odcinek lędźwiowy

WHEY premium