SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyzszone cisnienie na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Micz to jak z tym czosnkiem wkońcu jest ? Nie warto wogóle brać ? Te leki to ma się rozumieć, że na recepte są ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Warto brac, jak najbardziej, niezaleznie czy pomaga na RR czy nie
czosnek podbija HDL, dodatkowo polecam lecytyne i tran, czy omega3
niemniej jednak jest mocno prawdopodobne, ze przyda sie cos silnego jak prestarium, oczywiscie na recepte.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Lecytynkę i omege to praktycznie cały czas jem. Ok dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Wysoki poziom LDL ma czesto zwiazek z podwyzszonym ciśnieniem co za tym idzie jeżeli czosnek pomaga podnieśc HDL to automatycznie zmniejszy w jakimś stopniu ciśnienie,to tak uzupełniając wypowiedz Micza. Faktem jest,że próbować wyregulowac wysokie cisnienie samym czosnkiem to tak jakby porywac sie na sparring z Tysonem w latach 80tych
1

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2070
czosnek+seler+aeroby

Zmieniony przez - Druss w dniu 2008-11-07 20:08:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dawalem profilaktycznie pol tab lacipilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ja biore omega3,czosnek i aspar.dzisiaj mialem jakis dziwny atak i troche sie zesralem wiec dorzucilem jescze acard.biore metke dopiero od 5 dni i dzis po zazyciu poczulem sie zle,zaczela mnie bolec glowa,dzwonilo mi w uszach,spocilem sie,czulem pulsowanie krwi w skroniach i to jest jescze pikus,zaczelo mnie nagle swedziec cale cialo a najbardziej miejsce gdie robilem strzaly[prawy gorny rog posladka].podrapalem sie tam ze 2 razy io wyskoczyla mi taka gula wielkosci piesci a po chywili druga dokladnie z drugiej strony choc nie zrobilem tam jescze zadnego strzala[narazie 3w jeden posladek]nie chce wyjsc na durnia ale nigdy nie przytrafilo mi sie nic takiego.dopiero jak przypalilem ziola to mi cisnienie zeszlo ale teraz z koleji kluje mnie w lewej czesci klaty tamn gdzie jest podciecie z lewj strony pod ostatnimi zebrami.co myslicie bede zyl czy zdechnep.s krac sory ze wkretke w twojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
czyli troche sie zesrales potem cie swedzialo miejsce gdzie od 5 dni jesz mete czyli posladek potem wielkie guzy a na koncu w***ales sie koledze w post.Pisz moze najwczesniej 3 godz. po paleniu tego ziola bo jak rano to zobaczysz to nieuwiezysz,chyba ze nie zobaczysz bo banana wylapiesz

czosnek na mnie nie dziala a po kombo clen+wino w skroni mega boli chyba czas na chemie.. niestety

Zmieniony przez - REMUS w dniu 2008-11-08 02:23:39

Zmieniony przez - REMUS w dniu 2008-11-08 02:32:05

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Red face a czy to zioło to nie było,aby 'white widowe'? Na pewno trzeba zmierzyc cisnienie a potem sie okaże co i jak..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
5 x w tyg aero i po nadcisnieniu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan (morfologia krwi) na cyklu - potrzebne opinie

Następny temat

Potrzebna porada!!!

WHEY premium