SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podróbki???Muscle Pharm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 165
Niestety nigdzie nie ma daty ważności ,jedyne co jest to 20110929 taki numer na kodzie kreskowym ,myślę ,że to data produkcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 165
Czy zakładając ,że witaminy są pół roku po terminie (wnioskuję po analogi daty przydatności i odpowiednika numeru na kodzie kreskowym poprzedniej paczki) to czy mogę je zjeść ?Dogadałem się ze sprzedawcą ,że odeślę jedną paczkę (nieodpakowaną zamówiłem 2 sztuki) odpakowana mogę sobie zostawić a zwrot pieniędzy będzie za całość ,więc czy nie będzie jakiegoś zagrożenia dla zdrowia jedząc witaminy pochodzenia naturalnego pół roku po terminie ważności?Proszę o wypowiedzi specjalistów od suplementów .

Zmieniony przez - Bones w dniu 2014-06-12 15:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
A co by się miało z tymi tabletkami stać?? Jak były normalnie, zamknięte i przechowywane to śmiało można jeść. Chyba, że są jakieś widoczne ślady zepsucia. Ale w to wątpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 165
Normalnie te witaminy mają jasnozielony kolor natomiast te maja ciemno zielony a właściwie brązowawy ,w środku są sproszkowane wyciągi z warzyw i owoców ,dlatego się zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Najgorsze co Cie może spotkać to sraczka. Także spróbuj. Ale jestem pewny, że można to śmiało jeść.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a czemu nie napiszesz do sklepu w ktorym kupiles z pytaniem o to?
tylko sam sobie nakrecasz ,ze podroby, po dacie itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 165
Przeczytaj ,poprzednie wypowiedzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
czytalem. Chodzi mi o to co na to sprzedawca a nie ,ze mozesz jedne odeslac
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na wytrzymałość i siłę

Następny temat

Węgle i Kreatyna

WHEY premium