SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podczas wysiłku i stresu bardzo szczypie mnie skóra.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mam 15 lat. Podczas podnoszenia hantli, bądź stresu zaczyna mnie punktowo szczypać cała skóra na ciele, tak jakby mnie 30 igieł na raz ukłuło, jest to bardzo irytujące i bardzo demotywuje. Możliwe, że brakuje mi jakiejś witaminy w diecie? Jeśli tak to jakiej? Dodam, że mam małe, białe krostki na całym ciele.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206898
Wysypka spowodowana stresem to może być reakcja na histaminę,niektórzy mają na ciele tzw. plamy histaminowe,gdy się zdenerwują. Czemu tak jest ,gdy hantle podnosisz-pojęcia nie mam zapytaj może lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Nie, wysypkę mam od dawna już, nie tylko podczas stresu. Podczas treningów szczypie mnie punktowo skóra, nie wiem co to może być, do lekarza z taką błachostką raczej nie warto iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Wiem, że masz dopiero co 15 lat ale warto czasami trochę pomyśleć i o pewne błahostki nie pytać. Przy ciągłym wyszukiwaniu sobie problemów, prędzej czy później stracisz motywację oraz chęć do uprawiania jakiegokolwiek sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Sajanin, to akurat nie jest wyszukiwanie problemów, fizycznie czuję szczypanie na całym ciele przy wysiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Widzę, że muszę napisać do Ciebie jeszcze bardziej dosadnie abyś zrozumiał, Bez obrazy ale zachowujesz się jak baba lub mięczak. Co dopiero jak zaczniesz porządnie trenować, nie wytrzymasz, coś zaboli i po treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Lubię ból mięśni podczas treningów, bo czuję że ćwiczę, ale szczypanie i swędzenie skóry to co innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Według mnie jest to spowodowane u Ciebie, iż mięśnie zaczynają się rozwijać, w tym także połączenia nerwowe stąd te szczypanie, z czasem powinno minąć. Oczywiście mogą to być inne przyczyny, gdyż ciężko tak stwierdzić przez internet., W razie jakiś obaw udaj się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Jak do roku nie minie to pójdę do dermatologa, poważna choroba to nie jest, podejrzewam, że mam na coś uczulenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
sajanin
Według mnie jest to spowodowane u Ciebie, iż mięśnie zaczynają się rozwijać, w tym także połączenia nerwowe stąd te szczypanie, z czasem powinno minąć. .



na jakiej podstawie stawiasz taka hipoteze ?


do autora : te szczypanie wystepuje na CALYM ciele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
mam 30 lat i mi tez zdarzaja sie takie szpilki i to od ok 10 lat. a po drapaniu zostaja Tobie pregi na ciele?


Zmieniony przez - wierzba85 w dniu 2015-11-25 03:52:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MR Stawu kolanowego proszę o intepretację wyniku.

Następny temat

brak czucia w zebach po bojce

WHEY premium