SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Witam, mam do was kilka pytań :P A więc mam 16 lat, 183 wzrostu i 55kg wagi ;x Nie mam stażu na siłce, jedynie trenowałem w domu. Za niedługo będę miał dostęp do siłowni więc chciałbym nabrać trochę masy :P Po pierwsze dieta, lecz nawet jeśli ją ułożę to nie dostarczę wymaganej ilości białka więc potrzebny będzie jakiś proszek :D I tutaj mam pytania: co polecacie? Czym różni się gainer od białka? Oczywiście wszystko ma być zdrowe, bez skutków ubocznych (wiem, zawsze zdrowiej jest jeść białko z produktów naturalnych). Pozdrawiam i liczę na porady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ile bialka dostarczasz z diety?

ile wegli ile tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Teraz diety nie stosuję, lecz kiedy stosowałem (hmm chciałem stosować) to miała ona wynosić 2g białka/kg masy ciała i 5g/kg ww. Niestety przy rozkładzie 5-6 posiłków nie dawałem rady tego pochłonąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Teraz diety nie stosuję, lecz kiedy stosowałem (hmm chciałem stosować) to miała ona wynosić 2g białka/kg masy ciała i 5g/kg ww. Niestety przy rozkładzie 5-6 posiłków nie dawałem rady tego pochłonąć. Tłuszczy nie wiem ile :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22047
Zacznij ćwiczyć , i jedz dużo (minimum co 3h) sam jestem ekto i daje radę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 226
Jeśli ważysz 55 kg to zdecydowanie nie dajesz rady z jedzeniem.
Nie ma rady musisz nauczyć się dużo więcej jeść
Gainer od białka.... heh nom mysle że tym że białko to białko
a gainer to mieszanka głownie węgli z mniejszą ilością białka i różne dodatki (czytaj etykiety) Ja radze Ci gainera jeśli wiesz że nie dasz rady z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2484
a tłuszcz? tłuszcz pominąłes w rozliczeniu?

zacznij od oszacowania zapotrzebowania i rozkladu b/w/t

brak Ci wiedzy najprawdopodobniej, a nie mozliwosci dostarczenia tego co potrzebujesz z jedzenia

siła, masa, rzeźba, p******nięcie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Fast 3100 universal

Następny temat

białko + hmb? jak stosować?

WHEY premium