SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z suplami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Witam! Na początek napiszę: 17 lat, wzrost 183, waga koło 65.
Od lipca tego roku wziąłem się w końcu za trening (na razie tylko w domu tym planem: plan). Na siłkę chcę pójść gdy dobije wagę 70-75 kg. Kupiłem Gainer 737 (firmy Megabol). Tak, znam opinię o tym produkcie, więc nie musicie mi go odradzać. Chciałbym się spytać co byście mi w mojej sytuacji, jak jeszcze na siłkę nie chodzę, doradzili dodatkowo do tego Gainera 737 (czy on sam mi na początek wystarczy??). Ja tam się na tych suplach zupełnie nie znam, więc proszę o wyrozumiałość. Każdy ze znajomych, których się pytam, inaczej mi radzi i trochę skołowany jestem. Dodam, że dopóki ćwiczę tylko w domu to zależy mi na niskim koszcie.
Co do mojego odżywiania to staram się jeść jak najwięcej białka (ale diety jakiejś nie utrzymuje). Czyli na śniadanie 3-4 jajka (omlet, jajecznica), na obiad kasza gryczana z mięchem, między obiadem a kolacją ryż z mięskiem jakimś, albo ewentualnie z Jogobellą, na kolację różnie, kanapki raczej (do tego jakiś serek wiejski, ogóras itp., czyli tradycyjnie). No 1-2 razy na dzień ten Gainer.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
nic więcej nie kupuj na razie
kasę ładuj w jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4206
nie masz na co czekać. im szybciej zaczniesz chodzić na siłkę i trzymać dietę tym szybciej zobaczysz efekty, które będę cie motywować do dalszej pracy. jesli bedziesz cwiczyc na pol gwizdka to potem bedziesz sobie pluc w brode ze mogles jednak dac z siebie wiecej. dopnij diete i kupuj karnet na silke !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dieta i siłka na początek wystarczą jak to dopniesz to nie potrzebujesz na początek żadnych supli

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test i Opinie San Fierce Domination, Hi-Tec A.M.G, Muscle Meds NO Bull, IHS Iron Pump

Następny temat

NABÓR - MEGA TEST HI TEC ZESTAW MASOWY - RYWALIZACJA 3 MIESIĄCE DLA 4 OSÓB!!!

WHEY premium