SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po operacji zszycia łąkotki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Jestem 10 dni po tej operacje zszycia łąkotki przyśrodkowej moge już powoli stawać na tą noge i zginać przed rehabilitacją czy nic się nie stanie przez to? Z góry dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zginac lepiej nie(tzn nie specjalnie chociaz), stawac na wyprostowana troche mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Stawać na wyprostowanej staje, zginać zginałem troche ale już nie będe...
Po ilu tygodniach powinna sama zniknąć opuchlizna pooperacyjna, jestem po dwóch tygodniach od operacji i dalej jest... :/
A w nocy jak leże na boku jakimś a potem się na plecy przewracam to czuje silny ból, o co chodzi? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Przykładaj lodem co 2 godziny po 20 minut opuchlizna zejdzie znacznie szybciej.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Musi to być lód? Bo przykładam takim czymś na urazy zimnym a w środku jest niebieski płyn?
A zginać nie moge?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Mozesz przykładac tym zelem zimnym . Zginac mozesz tak powiedzmy do 90 stopni, nie obciazaj nogi i nie prostuj jej do konca

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nic na sile...jak czujesz ze nie dasz rady zgiac to nie zginaj na sile, wszystko przyjdzie samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Zginać zginałem nawet dużo, wstawać to stanąłem, tlyko nie wiem czy moge?
I prosze odpowiedzcie: Nie wiecie czemu mam ból jak w nocy śpie na jakimś boku i się przebudzam żeby położyć się na plecy to mnie zaczyna kolano boleć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
ja miałam operacje łękotki we wtorek, czyli 4dni temu, obracając noge w nocy tez odczuwam ból, ale taki do zniesienia(nie biore zadnych tabletek przeciwbolowych), po chwili jak zmienie pozycje nogi bol ustaje w momencie jak ja calkowicie rozluznie,a ona sie sama swobodnie ulozy, czasem trwa to kilka minut, ale po chwili jest ok. Mialam operowaną lewa noge, ale lezenie na prawym boku nie wchodzi w gre i spie albo na wznak, albo na lewym boku,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
A czujesz ból w tej nodze jak chodzisz? :)
Mam zwolnienie z WFu do 31 marca jest to możliwe, że już będe mógł biegać? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nerwami

Następny temat

ból w płucach, zwłaszcza po treningu

WHEY premium