SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po operacji zszycia łąkotki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Panowie i panie w ile dni mniej więcej zacznę chodzić po rehabilitacji jest szansa że w 4 dni? Narazie umiem zgiąć noge o 90 stopni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Nie no co Ty w 4 dni nie ma szans na pelne obciazanie operowanej konczyny mysle ze kilka tygodni 3-4 zeby dojsc do pelnej sprawnosci

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Ale po rehabilitacji mówie, bo od operacji minęło 4 tygodnie i w stabilizatorze chodze, staje na kończyne ale nie chodze normalnie tylko z wyprostowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
wszystko zalezy od lekarza bo on w sumie operowal, kazda operacja jest inna, w jednej robi sie wieksza rana pooperacyjna , wiecej bylo np wyciete w innej mniej, nie ma reguly, powinienes po zakonczeniu rehabilitacji isc na kontrolna wizyte i lekarz powie co i jak dalej, ciezko udzielac akurat takich rad przez interrnet a wiadomo nie chce zebys sobie zaszkodzil.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no po 4 tyg mozesz zaczac chodzic moim zdaniem, np po domu troszke...po 5 tyg ja juz elegancko chodzilem (w sumie od momentu chodzenia z jedna kula bylo ok, kwestia wchodzenia po schodach)
co do tego jak cos, to moze sie z czasem poprostu rozwalic ten szew chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Soltys 88 mam pytanko po ilu miesiącach/ tygodniach wróciłeś do sportu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Magier_KSG jeszcze nie wrocilem bo po 2 miesiacach (czyli teraz) poszedlem na rekonstrukcje ACL i znowu wracam siemozna powiedziec do pkt wyjscia, znowu kule itp itd...ale pi razy oko mysle ze 3 miesiace to dobry czas zeby zaczac biegac (choc ja truchtalem juz normalnie po 2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Co daje płyn w kolanie i to coś przeszkadza, jak to można sprawdzić czy mam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
badanie usg moze uwidocznic wysiek w kolanie, moze on prowadzic do stanu zapalnego, zrostów i zwłóknien

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Mam trzy pytania:
- co to jest rezonans, tzn. na czym polega?
- lekarz dał mi zwolnienie do końca kwietnia, a powiedział, że rezonans będe miał za pół roku to będe mógł grać przed tym rezonansem czy musze czekać aż mi to zrobią?
- kiedy mniej więcej pogram?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nerwami

Następny temat

ból w płucach, zwłaszcza po treningu

WHEY premium