SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy - opinia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Witam jako, że w polskiej służbie zdrowia czeka się miesiącami na wizytę chciałbym was zapytać o zdanie co sądzicie o moich plecach? Czy dostrzegacie jakąś wadę? Nie chodzi mi o jakąś profesjonalną diagnozę tak po prostu co tam widać.

p.s nie ćwiczę jakoś profesjonalnie siłownia czy coś. Podciągam się na drążku i pompeczki. Dla skorygowania zwisam na drążku bo wiem, że prawa strona tak jakby bardziej mocniejsza jest :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Stoisz prosto na tym zdjęciu, czy lewy bark lekko niżej od prawego...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Ewidentnie lewy bark niżej, jaki powód trudno z jednego zdjecia ocenić może krzywo stoisz , może skolioza a może miednica pochylona w bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
@krzykacz

kiedyś szkolna pielęgniarka powiedziała mi, że to prawy bark mam niżej :D! ale fakt moge stać krzywo ( zdjęciem robione samowyzwalaczem )

@soc

faktycznie miednicę mam jakoś tak dziwnie ułożoną prawa strona jakby bardziej w bok, albo lewa do środka nie wiem nie znam się na tym :/

acha panowie a jest coś w tym, że to od tego lewy cyc mi wolniej rośnie? tzn jest mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Rośnięcie cyca na pewno niema z tym związku. Ogólnie ciężko coś stwierdzić na podstawie zdjeęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Wiem dlatego zapisałem się do lekarza, ale jak można się dowiedzieć z wiadomości wizyta nie nastąpi w najbliższym czasie więc chciałem się zorientować tutaj może już mieliście z takim czymś do czynienia. A wiesz może dlaczego ten lewy cycek wolniej rośnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Możliwe ze jeśli lewy mm piersiowy jest osłabiony problemem może być nieprawidłowo ułożona miednica zwłaszcza ze lewa łopatka opada w dół - udaj się do fizjoterapeuty który pracuje z wadami postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
idę do ortopedy ( lecz nie szybko wiadomo polska -.- ) możesz coś więcej poradzić? faktycznie jedna strona miednicy tak jakby bardzie jest w prawo. Jakieś ćwiczenia czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Przykro mi ale wirtualnie bez badania nie mogę ci pomóc. Rób te ćwiczenia o których piszesz a na drążku staraj się rozciągać prawą stronę ciała ciągnąć nogę prawą do ziemi. Napisz co powiedział spec. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
dzięki za rady trochę to zajmie jak wiadomo polska służba zdrowia <3 ale dam znać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabletki anty

Następny temat

żylaki moszny - jak znieczulić

WHEY premium