SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakaty, gdzie pytać?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
animal kazal dawac zdjecia silowni z jakąs tam gazetką w tle i z wlasną mordą , potem ci wysylaja plakaty, a ty msuisz je zawiesic i zrobic fotki silki juz z plakatami, + gazetka w tle + morda

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Ja pisalem na sklep@triceps.pl to mi napisali ze zeby dostac plakaty musze byc zarejestrowany na forum www.atleci.pl i ja sie zarejestrowalem napisalem im ze jestem uzytkownikiem tego forum i w ciagu tygodnia plakaty przyszly za free.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklejcie zdjęcia tych plakatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
ja potem wkleje jakie dostalem wszystkie

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


Takie dotalem od Animala.:D

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


2

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


3

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


4

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


5
Reszte wkleje moze jutro bo juz mi sie niechciało fotek robic.

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 486 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16515
ja dostałem od treca i hi teca ale najlepsze to to że hi tec odpisał mi 2 tygodnie po tym jak do nich napisałem

Szerokości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw gryfów. jakie wybrać ??

Następny temat

Pomóż wybrać ławke turboponczowi do użytku domowego :)

WHEY premium