SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pistolet Hukowy dla kobiety

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
też tak słyszałem ale to chodzi chyba o specjalny rodzaj gazu użyty który wymaga zezwolenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
No i tu zaczyna się kolejny kłopot. Bo niby skąd zwykły śmiertelnik który zapewne nigdy nie użyje takiego pistoletu ma wiedzieć jakie naboje gazowe kupić żeby samemu sobie psikusa nie zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Raczej na te groźniejsze pozwolenie przy kupnie tzreba mieć, ale jak to bywa dla zarobku to wszytsko w sklepie sprzedadzą .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
anubis84
Nasze prawo jest nieprecyzyjne
http://forumprawne.org/prawo-wykroczen/19966-palka-teleskopowa.html
https://www.militaria.pl/legalnosc-palek-teleskopowych.xml

Jak to się mówi wszystko zależy od rodzaju pałki i widzimisię policjanta


Super dzięki za rzeczowe linki. Moje wątpliwości to rozwiało.
Majkel Kejn


W sklepie internetowym może i tak, ale słyszałem, że na naboje do pistoletu gazowego trzeba mieć pozwolenie kupując je w sklepie. Więc jeśli kupisz je bez zezwolenia w internecie i ich uzyjesz to kłopot gotowy.

Skoro kupisz je w internecie to znaczy, że bez zezwolenia. Wiesz wiatrówkę też możesz mieć do 17 J, ale odpowiednio ją zmodyfikować i będzie przekraczać tą wartość. Ważne, że o tym wiesz i tego nie robisz.
Majkel Kejn
No i tu zaczyna się kolejny kłopot. Bo niby skąd zwykły śmiertelnik który zapewne nigdy nie użyje takiego pistoletu ma wiedzieć jakie naboje gazowe kupić żeby samemu sobie psikusa nie zrobić??

Powiedzą Ci w sklepie! dobry sprzedawca to wie, jak nie wie, to tam nie kupuj.
anubis84
Raczej na te groźniejsze pozwolenie przy kupnie tzreba mieć, ale jak to bywa dla zarobku to wszytsko w sklepie sprzedadzą .

Wątpię, żeby jakiś sklep robił takie sztuczki. Mogą przez to stracić licencję!

Zmieniony przez - Eton w dniu 2015-05-20 22:24:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
anubis84
Raczej na te groźniejsze pozwolenie przy kupnie tzreba mieć, ale jak to bywa dla zarobku to wszytsko w sklepie sprzedadzą .

do jakich sklepów Ty chodzi? w militaria.pl sama byłam świadkiem jak facet woła zezwolenie na kupno naboi do broni na którą trzeba mieć pozwolenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie chodzę do żadnych nie mam takiej potrzeby tak czytałem kiedyś tylko gdzieś na necie, że koleś kupił bez pytania się o pozwolenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
kłamał albo na jakimś bazarze towar spod lady kupował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
b

Zmieniony przez - blair1985 w dniu 2015-05-21 15:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
To w militaria sprzedają też broń na zezwolenie? Pierwsze słyszę.

Jedyne co znalazłem:
W naszej ofercie znajdują się również wiatrówki o energii pocisku powyżej 17 dżuli.

Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji to podstawa prawna, która potwierdza, że na wiatrówki o energii powyżej 17 dżuli nie jest wymagane zezwolenie, jednak nie można ich kupić drogą wysyłkową. Zakup możliwy jest tylko w naszych salonach firmowych. Dodatkowo po zakupie wiatrówki o energii pocisku powyżej 17 dżuli trzeba ją zarejestrować w ciągu 5 dni od daty zakupu. Aby wiatrówkę zarejestrować, należy uzyskać:

- badania lekarskie - wzroku oraz psychotesty (listę lekarzy, które takie badania mogą przeprowadzić, uzyskać można m.in. na pobliskim komisariacie policji),

- zaświadczenie o niekaralności.

Po uzyskaniu tych dwóch dokumentów należy wypełnić wniosek, który razem z nimi oraz dwoma zdjęciami (jak do dowodu), kopią dowodu osobistego i dowodu zakupu wiatrówki (oryginały muszą być dostępne do wglądu), a także opłatą skarbową należy złożyć na policji.

Możemy spodziewać się jeszcze wywiadu środowiskowego - jednak uzyskanie rejestracji jest formalnością.

Zmieniony przez - Eton w dniu 2015-05-21 22:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Nie sądzę żeby w tym kraju cokolwiek było formalnością.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karta apteczna

Następny temat

doping odblok

WHEY premium