SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Książkę przeczytaj wyjdź porozmawiać z ludźmi problem jest z nie używania głowy nie od towaru zwłaszcza że walisz dziecięce dawki najbezpieczniejszego sterydu.
Żeby nie było nie pisze złośliwi po prostu na starość wszyscy mamy w dupie naukę i ćwiczenia pamięci czy inne aktywności związane z trenowaniem samego mózgu i w końcu to daje o sobie znać z wiekiem polecam krzyżówki i mniej martwić się pierdołami :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Za mało danych żeby cokolwiek rokować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
Panowie potrzebuje pomocy w kilku kwestiach:

1.Dzisiaj poszedłem zrobić badania hormonalne (estro,prolka i tesc wolny) no i tak sobie wchodzę przed chwilą na stronkę labu patrzę a tam estro zbite poniżej dolnych widełek, prolka git, teść wolny czekam na wyniki najpewniej będą jutro to tez wrzucę do wglądu.

Moje pytanie brzmi jak to estro podbić
a) Wbić resztę butli HCG jeszcze dzisiaj około 3000-3500j a potem normalnie lecieć teścia (jutro wypada mi strzał) z hcg e3d jak dotychczas do następnych badań za 2-3 tygodnie, i dopiero potem jak wynik estro bedzie wybity kombinować cos z exe?

b)Odstawić symex na 2 tygodnie (no nawet 3 ogólnie to do następnych badań) i normalnie bić tescia plus hcg tak jak dotychczas?

Aktualnie lecę 150mg propa e2d do tego brałem 1tabsa exe do każdego szota no i hcg około 300-350j e3d to tak żebyście mieli rozeznanie

No i jeszcze mam drugą zagwostkę a mianowicie za 2-3 dni będę miał 2 butle enanu (250mg/1ml) wiadomo under więc stężenie pewnie bedzie niższe no ale zobaczymy (ocenie po badaniach), dodatkowo mam jeszcze 3 butle propa 150mg/ml i teraz taka rozkmina:

a) Zrobić tak jak kiedyś postanowiłem czyli przybijać Enan 250 mg e7d i do tego 100mg propa e2d (wyjdzie mi cos okolo 0,7-0,8cm z uwagi ze stężenie to 150mg/ml) plus lecieć hcg 300-350j e3d i po badaniach ewentualnie exe (jak brałem 0,5 tabsa do każdego szota 100mg/propa to estro miałem w gornej granicy)
Oraz co zrobić jak wypadną mi w jednym dni 2szoty enan i prop bo niby logiczne jest że przybić oba ale z drugiej storny wtedy wybije mi stężenie i tak rozkminiam jak to rozgerać.

b) przejść na sam enan i bić 250mg e4d do tego hcg tak jak dotychczas no i tutaj nie wiem jak z exe myślę że jak już estro wróci do normy to 0,5, tabsa do kazdego szota bedzie okej a jak bedzie za dużo estro to albo 1 tabs do każdego szota (w co wątpię bo to jednak trochę za dużo jak tak przeglądam i czytam fora)albo na zmiane 1tabs/0,5tabsa z każdym strzałem 250mg e4d

Ponadto zastanawiam się jak to będzie na enanie wiadomo teść to teść tylko inny nośnik, nie mniej jednak jak to wygląda z waszych doświadczeń?

Odnośnie exe tak wiem ze to kwestia indywidualna i bez badań ani rusz aczkolwiek macie większe doświadczenie niż ja a co za tym idzie jestem ciekaw jakbyscie to zrobili

P.s co do skutków ubocznych niskiego estro to o dziwo nie specjalnie mi się chcę baraszkować z loszkami (skisłem pisząc to xD) no i nak***ia mnie kark plus pielegniarka stwierdziła ze mam fajne żyły xD

Dzięki za wszelką pomoc jak tylko pojawią się wyniki tescia wolnego to podrzuce zebyscie mieli wgląd i mogli jakoś odnieść, pozdro :D







Zmieniony przez - Sum_sumiasty w dniu 2020-09-14 17:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
estrogen szybko powinien iść w górę góra tydzień i będzie w normie poczekaj na enana i wtedy sprobuj dobrać nową dawkę exe ja bym sobie tego enana przywalił 2 razy w tygodniu dla stężenia możesz zobaczyć to pół tabletki co strzała najwyżej zwiększysz\zmniejszysz porcję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
I chyba też tak zrobię zwłaszcza że mam wyniki badań no i k***a lipton teść wolny mieści się w skali gdzie powinen być ponad normę, aczkolwiek to prop a ja badania robiłem dzień po strzale więc może dlatego?





Zmieniony przez - Sum_sumiasty w dniu 2020-09-15 15:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
Witam Panowie (oraz Panie jeśli to czytają :P ) mam kilka pytań a nie chcę zasrywać forum nowym tematem a zatem po kolei:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szift i enter jak chcesz dodać linijkę tekstu bez wpisu też wpadam w tą pułapkę xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
Wiem wiem właśnie już z przyzwyczajenia dałem enter :D

Witam Panowie (oraz Panie jeśli to czytają :P ) mam kilka pytań a nie chcę zasrywać forum nowym tematem a zatem po kolei:
Ogólnie jestem 16 tydzień na SAA w tym czasie zrobiłem przejście z propa na enan aktualnie lecę 250mg e3d (co 3 dni bo pewnie stężenie jest ciut niższe xD)
i teraz pytanko robić mostek bo w sumie to 16 tydzień w tym że od początku wale HCG 300-350j e3d i w sumie jest gitara, co na ten temat myślicie?

Mam też drugie pytanie co waszym zdaniem jest lepsze enan czy cypio i w zasadzie czym to się różni, czytałem forum i różne tematy aczkolwiek zastanawiam się nad przetestowaniem cypionatu jak skończę enan, wiem że cypek bardziej aromatyzuje aczkolwiek to nie jest dla mnie problemem pytając o różnicę chodzi mi bardziej o wasze doświadczenie z danym estrem (dodam że dalej robię masę aktualnie weszło 90kg i 41 w łapie a w pasie dalej 82 więc w sumie gitara odpuszczam chyba mini kata bo bez sensu) .

Oraz ostatnie pytanko ponieważ myślę dalej nad tym drugim środkiem docelowo miała być deka ale poczytałem również na temat boldka i na dobrą sprawę ma mniej skutków ubocznych i ogólnie wydaje się lepszym rozwiązaniem zwłaszcza długoterminowo (min pół roku jak już przybije ) w tym że zastanawiam się nad proporcjami tescia do bolda jakie waszym zdaniem będą lepsze oraz czy do boldka lepiej będzie wrzucić cypek czy może zostać przy enanie?

Z góry dzięki za odpowiedzi wiem że niektóre pytania wydają się prozaiczne ale wolę zapytać doświadczonych gości niż samemu rozkminiać niektóre rzeczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Bada się testa całkowitego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
Bizon998
Bada się testa całkowitego


Badam wszystko regularnie co 2-3 tygodnie aktualnie test całkowity wybija ponad skalę tak samo jak wolny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie bolda z enanem

Następny temat

Niska prolaktyna .

WHEY premium