SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl i estradiol 128pg ml

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
Nie skojarzyłem nicku, post wisi kilka dni a ja co chwilę tutaj nie zaglądam. Zrobię jak wspomniałeś wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
Mam pytanie dotyczące HCG, mam roztwór 5000ui. Ile czasu mogę go przechowywać w lodówce i z niego korzystać? Mam zamiar bić 500ui raz w tygodniu. Czy HCG może tyle czasu być przechowywane jako gotowy roztwór do iniekcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ja trzymam 5tyg podzielone na 500iu. Bije 2xtydzień i działa. Natomiast czy 10 tygodni wytrzyma to wątpię, może słabiej działać albo wcale, ale zapewne to musiałbyś sam sprawdzić bo chyba nikt tutaj nie trzyma tak długo HCG rozrobionego.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2022-04-21 23:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Kilka razy na tym forum spotkałem się z 6 tyg. Pisały to osoby które coś wiedzą. Ja staram się zużywać w 4 tygodnie, akurat tak mi z dawkowania wypada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
W takim wypadku pozostaje mi bić 5000ui/1000ui dawka podzielona na dwa strzały.
Wczoraj wziąłem aromasin o 19, czy możliwe żeby już zaczął zbijac estro? Pytam ponieważ zauważyłem zmianę w samopoczuciu i energi z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 50 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4877
Aromasin działa szybko.... jeśli dodatkowo zatrzymała Ci się woda co się często dzieje przy podwyższonym estro to powinieneś odczuć to po częstotliwości biegania do toalety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
Nie będę zakładać nowego tematu, wszystkie swoje pytania będę zadawać tutaj. Do sedna. Minął miesiąc od pierwszego strzału. Po 2-3 iniekcjach zacząłem czuć przypływ energi(lub tak mi się wydawało). Kolejne strzały stawały się coraz lepiej odczuwalne. Aż do momentu z przed 1.5tygodnia. Czuję zmianę samopoczucia, energi do życia dzień lub dwa po zsdtrzyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
Zaś 3-4 dzień po iniekcji czuje się do dupy. Ospały, zmęczony jakbym nie był na cyklu. Estro zbijam od kilku dni Aromasinem, w czwartek idę wykonać badania. HcG wbijam od wczoraj. Czy to możliwe żeby estro w taki sposób zaburzało działanie teścia? Od ostatniego czasu strasznie się pociąłem podczas snu, po kilku dniach z aromasinem widzę, że coraz mniej pocę się gdy śpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Może być od za wysokiego estro, może być od złej morfologii. Zrób badania i wrzuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1163
Chciałem iść zbadać jutro e2, 0.5tabletki brałem w poniedziałek, zaś pierwszą tydzień temu. Następna możliwość mam dopiero za 2 tygodnie, czy wynik po tygodniu brania aromasinu coś powie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok, Oma250, HCG, I inne prosba o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl wyniki porady

WHEY premium