SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Mety Jeffa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
Dzięki wielkie ;D Tylko jeszcze jedna sprawa mnie dręczy ;P te 30mg to dzień w dzień tak ? i nie zależne czy przed treningiem , przed snem itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jaka meta??jak masz jelfę to spokojnie 20-25 mg starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
Tak , właśnie Jelfa. Ile mg ogółem będe potrzebował na dobry cykl ? No jak już robić coś to pożądnie hehe xD

Zmieniony przez - pikkpok w dniu 2009-11-06 23:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
policz sobie, 6 tygodni, 20-25 mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
jak chcesz zeby cos zdzialac ze 100 jesli oczywisice jest to twoj1 cykl to wal 25 mg dziennie ewentualnie 30 ciagnij do konca w ostatnim tygodniu walnij kretynke do tego i w ostatnim dniu clomid 1 dzien 100mg potem przez 7 dni 50 mg ewentualnie 6 dni..mam nadzieje ze pomoglem;) jak cos to sog
Ps.Sam testowalem jelfe nie ma bata musi porobic:)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a i jak bierzesz 30 mg to rozdziel sobie po 2 zeby w calym dniu bylo ok to tak w woli przypomnienia

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
ułóż sobie normalną dietę

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
No w końcu jakiś konkret =D Dzięki wielkie Ampuł , SOG ofcourse ;) A co do tej kreatyny , to moge ją np stosować od poczatku cyklu ? Wpłynie to jakoś pozytywnie na przyrosty ?

Wiem , ze nie zadaje sie pytań typu "ile mi przyjdzie" ale ciekawe jestem , ile wam przyszło po cyklu na mecie . W Cm i kilogramach :) I jakie były wasze doznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Kreatynę zacznij brać pod koniec cyklu, np. w ostatnim tyg. brania mety, pomoże Ci to utrzymać, to co na mecie zrobiłeś.

"Ile ci przybędzie"? Idź do wróżki To zależy od diety, treningu, indywidualnych cech i paru takich tam czynników. Jak sie postarasz parę kilo powinno wpaść

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
kreatyne laduj w ostatnim tygodniu cyklu nie ma sensu brac od poczatku nic ci to nie da kretka w tym wypadku jest na podtrzymanie tego co przyszlo na cyklu i pamietaj o clomie;)
pozdro

a i primo dieta podstawa bo jak nie masz fundamentow to nic nie osiagniesz;)

Zmieniony przez - Ampuł w dniu 2009-11-07 15:39:51

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atomic czy Pro Chem??????

Następny temat

Czym obniżyć SHGB??

WHEY premium