SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy do ocenki !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Witam !

Który perfum wydaje wam się najlepszy najładniejszy ...

Hugo Boss : - HUGO
- SOUL MAN
- HUGO ENERGISE

Calvin Klein : - CRAVE

I czy polecacie coś innego albo co dziewczynom się podoba ! =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
na marginesie jest temat o prefumach trzeba było się tam podłączyc
poza tym, to ty bedziesz uzywal perfumu wiec tpobie ma sie podobac a nie innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Zależy jakie zapachy lubisz. Jeden lubi ciężkie i korzenne, a inny lekkie cytrusowe. Napisz w jakich kategoriach szukasz perfum to coś doradzimy.

Ja np. z tych co podałeś żadnych bym nie kupił. Poza tym twój post skojarzył mi sie z kompleksem Hugo Boss'a - czyli musze mieć coś oryginalnego - laseczko, przecież mam HB..


Takie moje odczucia, ale nie do Ciebie broń Boże

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Wyrażnie jest napisane coś innego ;)

Moze mi cos ciekwego polecisz z wymienionych przez Ciebie grup ;)


Zmieniony przez - wonder w dniu 2008-07-28 17:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jak dla mnie zapachy Hugo bez porównania do CK

jesli te to wypisałeś tu są w Twoim guście to

Soul ew. Energise czerwony.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ja mam crave i Fahrenheita w tym ze faren to bardziej meski zapach nie dla mlodych raczej


Jeszcze jedno, dziewczyny na perfum nie wyrwiesz,kup feromony

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-28 18:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Ty wymieniłeś w sumie raczej świeże zapachy, na codzień.

Z ciekawszych wymieniłbym m.in. Kenzo pour homme, Kenzo Tokyo, Issey Miyake L'Eau d'Issey, JOOP! Go, Gucci pour Homme II, Givenchy Blue Label, Bulgari Aqua, CK Eternity, Zegna Zeta, Clinique Happy, Carolina Herrera 212 Men oraz zapachy Davidoffa - Good Life, Cool water i Silver Shadow Altitude.

Z cięższych wieczorowo/imprezowych: YSL Jazz, Valentino V pour Homme, Thierry Mugler A*men i B*men, Ralph Lauren Polo Double Black, Paco Rabanne Black XS, Laura Biagiotti Roma Uomo, Lancome Hypnose, JOOP! homme, JOOP! Jump, Jean Paul Gaultier Le Male, Gucci pour homme, Gucci Envy, Givenchy Pi, Giorgio Armani Emporio, Emporio Night, Code, Attitude, Ch. Dior homme, C. Herrera 212 Sexy Men, Burberry London i CK Obsession.


Każdy zapach inny, większość (moim zdaniem) ciekawe. Wybór ogromny, więc każdy coś dla siebie wybierze

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
hugo bossa zdecydowanie tak

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
I to jest dla mnie najdziwniejsze, spora ilość kobiet mówi że Hugo Boss super, kolana sie uginają itp. , a nawet konkretnej nazwy danego zapachu nie zna czy jak wygląda flakon. Chodzi tu o samą reakcje na firme.

Ostatnio znajoma niewiasta spytała mnie czym tak pachne, odpowiadam: Kenzo pour homme, ona: aha (ze smutkiem/zawiedzeniem na twarzy?!). Obawiam się, gdyby odpowiedź brzmiała HUGO BOSS dostałaby niemal orgazmu. Pisze to po jej reakcji przed i po mojej odpowiedzi na pytanie o zapach. Może powiecie, że nie lubie HB czy mam jakieś kompleksy, po prostu uważam, że ludzie się nim podniecają przez siłę reklamy, bo akurat męskie zapachy w wydaniu HB dla mnie są słabe, po prostu.

PS. Pati - nie jest to żaden atak w twoją stronę Pozdrawiam!

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
a jeśli już powiesz armani to majtki przez głowę ściąga

choć większość zdecydowana ich zapachów bdb.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
do autora nie rob z siebie d****a perfumy kupuje sie takie jakie sie tobie podobaja .

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
50$ - dokładnie

Wiadomo, że nie ma marki, która ma same doskonałe zapachy. Co do Armaniego to ostatnio zaliczył kilka wpadek m.in. z Emporio Remix. Jednak trzeba przyznać, że przy Code czy Attitude spisał sie na medal

No one likes us.. we don't care

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol w stawie biodrowym

Następny temat

Problem z Kolanem

WHEY premium