SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO Dziewczyn: Perfumy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześm mam zamiar kupić sobie jakieś fajne perfumki mam na myśli Hugo Boss Dark Blue lub Armani Aqua Di Gio ewentualnie Dolce&Gabbana. Do tej pory używałem Farenhaita od Diora ale teraz chcem zmienić! Jakie perfumy wam się najbardziej podobają?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
hugo boss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1182
hugo boss

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Wars, Bond albo Brutal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
jsntnz ale jestes wymagająca hahaha hugo boss

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Co mu doradzacie Hugo Bossa, jak nie dawno w jakims poscie sami zastanawialiscie sie co wybrac Watpie byscie przez ten czas zdazyli wyprobowac. Armani, albo Egoiste Platinium. Kezno PH tez jest dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
sQzi Ty - jako moj byly maz - to powienies wiedziec najlepiej ze jestem wymagajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale taki najbrardziej męski z tych to jaki dla was jest???
Porównajcie te zapachy!!! Czym się charakteryzują bo ja kiedyś wąchałem ale już nie pamiętam bo Dark Blue mi się z Baldessarini miesza choć to podobno niezwykle różne zapachy! A Armani jak pachnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem ARmani Aqua Di Gio jest słodki taki a ja bym chciał coś ypu Adidas Active Bodies i właśnie tego typu twardsze zapachy. Ale adidasa niechce chcę jakiś lepszy o podobnym zapachu albo w takim klimacie!!! Ale też perfumy nie mogą walić alkoholem jak w/w Wars czy Bpnd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8604
polecam Heaven....pozdro...!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dłonie!!!!!!!!!!!

Następny temat

Co się dzieje z moim sercem???

WHEY premium