SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfum Aqua di Gio - dylemat gdzie kupić

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
Zastanawiałem się jaki pierwszy w miarę porządny perfum kupić zamiast dezodorantów z biedry padło na di Gio
Tutaj np. na allegro wyłapałem takie aukcje

http://allegro.pl/armani-acqua-aqua-di-gio-men-100-ml-oryginal-sklep-i3852548494.html

http://allegro.pl/armani-acqua-aqua-di-gio-men-200-ml-oryginal-sklep-i3852583812.html

http://allegro.pl/aqua-di-gio-armani-200ml-wysylka-gratis-i3875379864.html
Obczajcie ten link, czy to ewidentny oszust czy rzeczywiście gdzieś idzie wyrwać za granicą tak tanio ten perfum?

Dlaczego 200 ml jest dużo tańsze? ma słabszy zapach? coś czytałem, że te najmniejsze najlepiej pachną. Jest po za tym jakiś termin ważności perfum? bo dużo się nie psikam i mam perfum z Adasia 10 letni
Jest ten perfum w Sephora albo Rossmanie? jeśli tak to wie może ktoś w jakiej cenie? bo to byłby dla mnie optymalny wybór jeśli marża nie byłaby zabójcza.

Zmieniony przez - Horny w dniu 2014-01-11 21:19:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10117
możliwe, że coś w tym jest, bo kolega miał opakowanie 200ml i narzekał, że szybko wietrzeje itd. Ja miałem 100 i byłem zadowolony, ale nie wiem czy faktycznie tak jest nie używałem jego, bo szybko go sprzedał. Dodam jeszcze, że jak mi się skończył to dostałem w prezencie ten zapach tylko podróbke firmy FM i nie zauważyłem dużej różnicy jeżeli jakaś wgl była, bo minął jakiś czas między zakupem pierwszego, a drugim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
100 ml za 129 zł to niemożliwe, podróba jak nic.... 100 ml za 209 zł może być oryginałem, ale tego też nie stwoerdzisz póki nie dostaniesz. Termin ważności wód to 24 - 36 miesięcy od pierwszego użycia... a duże pojemności szybko wietrzeją, bo częściej są podrabiane, małe pojemności są dla piratów mniej opłacalne.. jeżeli woda jest oryginalna to nie ważne czy to 50 ml, 100 czy 200 ml, oraz czy jest to tester, zapach, moc i trwałość jest taka sama.

A i wąchałeś ten zapach, czy sugerowałeś się ze to Armani, bo powiem szczerze, że zapach dla mnie oklepany, mocny i mnie się nie podoba wcale, od 2 lat mam 50 ml i nie mogę dopsikać do końca. Może idź i powąchaj go najpierw.

Zmieniony przez - keval w dniu 2014-01-11 21:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
Ja nawet się nie dowiem jak dostanę bo to mój pierwszy perfum z wyższej półki będzie i nie będę miał porównania.
Ten Aqua podobno ma orzeźwiający i morski zapach, właśnie coś mniej więcej szukam takiego o zapachu porannej rosy, ciężko będzie mi powiedzieć czy jest dobry bo się nie znam na perfumach i pewnie dla mnie każdy będzie dobrze pachnieć.

Zmieniony przez - Horny w dniu 2014-01-11 21:30:28

Zmieniony przez - Horny w dniu 2014-01-11 21:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dior Hypnotic Poison wersja men(bo jest jeszcze babska), ew. seria Fahrenheit też jest fajna. Jak cię stać to bierz. Deo Diora są drogie, ale zapach trzyma w chvvvj długo i każda nuta rozwala mi mózg.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-01-11 21:41:38

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
Spisałem z różnych stron najbardziej polecane perfumy to
Hugo Boss Energise
Diora-Fahrenheit
Armaniego-Aqua di Gio
Armani Black Code
D&G pour homme
Chanel Allure Homme
Hugo Boss Bottled (szary)

Chanel Allure Homme chyba by mi odpowiadał patrząc na skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Obecnie mam Fahrenheita już kolejny raz całą serie: woda, deo i żel do kąpieli. Z czystym sumieniem mogę polecić, jeśli chodzi o nutę zapachową - cena niestety dość spora. Deo lekko ponad 100 zł, żel koło 120 zł, woda toaletowa 100ml - koło 250 zł. Na początek kup sobie deo, ewentualnie idź do Sephory wywąchaj, zamów próbkę z allegro za grosze.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-01-11 21:56:38

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
PakerZbreslau
Obecnie mam Fahrenheita już kolejny raz całą serie: woda, deo i żel do kąpieli. Z czystym sumieniem mogę polecić, jeśli chodzi o nutę zapachową - cena niestety dość spora. Deo lekko ponad 100 zł, żel koło 120 zł, woda toaletowa 100ml - koło 250 zł. Na początek kup sobie deo, ewentualnie idź do Sephory wywąchaj, zamów próbkę z allegro za grosze.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-01-11 21:56:38

250 zł w Sephorze? do 3 stów mogę dać, podobno Farenheit dobrze trzymie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
250zł na alledrogo. W Sephorze więcej na pewno.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Najtaniej z perfumami spotkałem się w Hiszpanii, tanie są też we Francji. Ja kupuję w Douglas, na Wyspach Kanaryjskich rok temu kupiłem Boss Bottled (wersja 100ml+30ml/pack - w PL to nie jest dostępne nawet) za 49,99€, a wystarczy sprawdzić ile u nas w perfumerii stoi 100ml.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Kupować na allegro to moim zdaniem lekkie ryzyko, nie mówiąc o aukcjach gdzie perfumy są 2 razy tańsze niż w perfumeriach. Ja i znajomi nie raz zamawialiśmyz neta ze strony iperfumy.pl Ceny korzystniejsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proporcje sylwetka/wzrost/waga

Następny temat

Zakwasy :(

WHEY premium