SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Penester Finasteridum-Przeciw nadmiarnemu zarastaniiu :)

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Witam
jaka dawka penesteru bedzie dawała rade,podczas cyklu by nie zarastać tak nadmiernie przy częstych dawkach teścia?

gdzies słyszałem że 1,25 mg na dzień.

I czy ma to jakeiś skutki uboczne ten penester lub osłabia cykl?

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2010-04-09 15:41:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
bo klaki i tak beda rosly a tylko efeky cyklu sobie zmniejszysz.Dlaczego tak jest ,nie wiem ,ale przerabialem to kilka razy i jest jak mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://ganjaaqueen.mondozoo.com 
fajna sprawa polecam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
gdzieś kiedyś czytałem jakieś winiki badań dot. finasterydu że po około 2 latach stosowania u mężczyzn penis zmniejszył sie o średnio 2 - 3 cm
no i powoduje spadek gęstości muskulatury

Zmieniony przez - TestoBoy w dniu 2010-04-09 15:50:20

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
czy jak bede brać przez około 3 tygodnie w dawce 1/3 tabletki dziennie to czy bedzie działąć?iczy nie bedzie skutków ubocznych?takich jak napisał kolega wyżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
gdzieś kiedyś czytałem jakieś winiki badań dot. finasterydu że po około 2 latach stosowania u mężczyzn penis zmniejszył sie o średnio 2 - 3 cm


A ja slyszalem ze od sterydow sie umiera i staje impotentem!


Co za bzdury...jestem pewien ze slyszales to od kogos kto sam nigdy nie stosowal finy ale "ktos mu powiedzial ze ktos gdzies slyszal.."

Fina nie ma ubocznych jako takich. Blokuje konwersje do DHT - wiec jedyne uboczne moga sie wiazac z obnizeniem libido, poziomu erekcji itp. Ale to w teorii...w teoriii sterydy powoduja impotencje, lysienie i dziesiatki innych problemow...a kazdy z tego forum je bral/bierze.

Bralem fine przez chyba 3 lata. Nie mialem zadnych ubocznych z wyjatkiem pogorszenia jakosci nasienia(bardziej wodniste). Po odstawieniu wraca do normy....niestety wypadanie wlosow tez lekko jakby wraca do normy Wiec teraz planuje powrot do malych dawek Finy - mam juz zakupione...nawet nadmiar.

Jedyne czego bym sie sam obawial to robienie dzieciaka podczas brania finy. Podobno lepiej przerwac kuracje...no i sama kobieta nie powinna nawet probowac finy...bo zle wplynie na plod(wiadomo ze DHT jest bardzo wazne w pierwszym etapie rozwoju czlowieka).

Jakie dawki? Na lysa glace bierze sie 1mg dziennie...ale efekty widac dopiero po 2-3 miesiacach - kazdy dermatolog ci to powie. Branie wiec finy tylko "podczas" cyklu jest ryzykowne...pamietajmy ze mimo tego iz sa to tabletki(brane kazdego dnia) to jednak zmiany jakie wywoluja nakladaja sie na siebie i kumuluja. Na nadmierny porost mysle ze 1-1.25 wystarczy - ale zaczalbym brac tydzien przez kuracja i bralbym do ostatniego dnia dzialania zastosowanych sterydow.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2145
nie lubisz futerka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12781
A ja slyszalem ze od sterydow sie umiera i staje impotentem!

to prawda, sterydy to śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
F1 czytałem to ale to były dane o pacjentach stosujących proscar regularnie przez 3 lata w wiekszych dawkach niż tu sotosowane, podałem jako ciekawostke
tak czy siak spadek libido i zmniejszenie twardości muskulatury wystapią

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Nie nei lubie futerka :)szczególnie w wakacje :)
oto chodzi że jestem już na cyklu Fino wpadł mi w ręce niedawno,to znaczy wczoraj haha,lecz jeszcze sporo szotów tescia przedemną i myśle żeby wbić się teraz ,1-1,25 (tylko niewiem jak to zrobie swoim nożykiem


opłaca się wbijąc w tym momencie jak powiedzmy jescze meisiąc cyklu?czy nic mi to nieda?

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2010-04-10 17:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
wogolenic ci nie da w zadnym momencie cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy raz-salbutamol

Następny temat

S-drol + H-drol

WHEY premium