SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamięć :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691
a co, thc?

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bilobil:) zapomnij o zapominaniu ,ale to tylko z reklamy mi sie kojarzy ,osobiscie nie bralem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
A co powiecie na Extreme Mens Formula Treca? Pomogloby mi to to?
http://www.trec.com.pl/shop/?d=produkt&id=24
wg reklamy poprawia koncentracje i pamiec? Co o tym myslicie?

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
Jeśli masz problemy z pamięcią i koncentracją to PO PIERWSZE: zacznij zażywać M A G N E Z bo jest to najlepszy biopierwistek życia. Podstawowymi objawami niedoboru magnesu są trudności koncentracji , osłabienie pamięci a nawet przygnębienie.Czasem niedobór powoduje nerwowość lub bezsenność.Dobowe zapotrzebowanie na magnez wynosi ok 350 mg. Myślę że po około 5 dniach zażywania poczujesz różnice A PO DRUGIE: jeśli potrzebujesz większej bystrości umysłu, usunięcia zmęczenia to polecam osobiście G U A R A N E jest rewelacyjna!!! można ją kupić w aptece , z resztą tak samo jak magnez. Guarana to inaczej Paulinia cupana , jest to pospolity krzew pnacy stosowany od stuleci przez Indian znad Amazonki , którzy z jej nasion robia herbatkę. Zioło to jest doskonałym żródłem energii zwłaszcza dla pracy układu nerwowego

buntowniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Nootropil w proszku Ultrono zamow mi tez paczuszke :D

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie da rady, z tego co mowi Vlad, to paczka do 2lbs idzie 7-10 dni, powyzej prawie zawsze 2-3 miesiące ;/ takze zamawiam tylko te 700g ;S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
łeeee :p sam bym zamowil tylko tam visa potrzebna, nie?

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza karta sa jeszcze dwie opcje:
Check/Money Order
oraz
PayPal cokolwiek to jest ;)
a i mam nadzieje ze nie tylko visa ;/, mam maestro ;S

z dzisiejszym kursem dolara 19.99$+20.25$ (za przesylke) = 125.54zl
Zamowie gdzies 5.02


Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-01-30 21:28:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Fak za przesylke wiecej niz za sam towar :D Maestro chyba nie przyjma bo to nie karta kredytowa

%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokieć

Następny temat

Problem ze snem

WHEY premium