SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE DO NUTRIFARM LUB BINIA W SPRAWIE BCAA XPLODE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Moim zdaniem nie jest to felerna partia, tylko masz felerne kubki smakowe ;) ... a tak powaznie bcaa tak smakuja , pilem roznych firm i za kazdym razem wykrzywia morde. Tak to juz jest z bcaa ohydne i tyle, dodatkowo piszesz ze gainer tez ci nie podchodzil gdzie nawet najgorszy smak gainera jest o niebo lepszy od najlepszych bcca. Co do odruchu wymiotnego nic nadzwyczajnego, mialem tak np przy Xpand.
Jak kolega wyzej napisal to nie fanta czy cola to nie ma smakowac to ma dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
A może w takim przypadku spróbować z Cola lub Fantą
Skoro masz takie kubki smakowe to może to byc jakies rozwiązanie.





Zmieniony przez - arctic_man w dniu 2010-03-20 11:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jedyne prawdziwie smaczne ma obecnie konkurencja
której fanem nie jestem
jednak koncentruje się na produkcie
jest to TST
pije już 3cie opakowanie

Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-03-20 14:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Co to znaczy, "prawdziwie smaczne"? Ja się zapijam Xplodem cytrynowym i dla mnie to jest bardzo smaczne, a widziałem opinie, wg których tst zbyt smaczne nie jest, więc nie generalizowałbym stwierdzeniami podobnymi do tego, jakiego użyłeś. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
A będzie jakaś różnica jeżeli połknę sam proszek popijając wodą? Nie chodzi mi o różnicę smaku tylko czy te aminokwasy dostaną się tam gdzie potrzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma roznicy

tylko jest roznica wygody,- ostanio kazdy najpierw laduje w pape pozniej popija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Jednym smakuje cola light innym zero a jeszcze innym pepsi max.

Nie można stwierdzić, że coś jest najsmaczniejsze bo zawsze znajdzie się ktoś kto temu zaprzeczy.
Ocena smaku jest tylko i wyłącznie kwestią subiektywną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Więc też tak zrobię

Ci którzy pomogli otrzymali nagrodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
wszystko mozesz pakowac do buzi i popijąc nie ma znaczenia, to tylko od ciebie zalerzy jak ci wygodnie a nastepnym razem poprostu spróbuj innej firmy moze smak bardziej ci podejdzie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sławomir Ambroziak - PROBLEM Z SERWEREM

Następny temat

reanimator

WHEY premium