SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
wiatam ! 18 lat 186 cm, 79 kg chce zacząć trening FBW na wszystkie partie miesni i na brzuch A6W , i mam taki problem jaką diete sobie ułożyć, mam oponke na brzuchu i w sumie mało mięśni, nie chce miec jeszcze wiecej tego tłuszczyku a pewnie tak bedzie jak wezme diete na mase, do tego oczywiście basen i bieganie,

z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98
Niech ci doradzą specjaliści.

Nie dziękuj odrobisz w polu..............

Zmieniony przez - rabin20 w dniu 2008-05-02 15:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
odpowie mi ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zaczynasz dopirero przygodę ze sportem to szybko rozwiniesz troszkę mieśnia i spalisz tłuszczu. Daj bilans kcal na 0, wylicza sobie zapotrzebowanie i jedz tyle /zwiększaj bądź ujmuj kcal/ by zaspokajać potrzeby organizmu. Możesz zauważyć z początku wzrosty obwodów bądź brak spadków, właśnie przez rozwijające się mięśnie. Co do diety to wrzuć jakąś propozycję, białka daj 2g-2,2 a tłuszcze czy węgle daj według uznania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Problem z jedzonkiem po treningu

WHEY premium