SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP+OXA+HCG+CLOMID POMOCY !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

80

Wzrost

184

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

115

Obwód uda

60

Obwód talii

79

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W: 400 B: 200 T: 75

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl: Prop 50-75mg 6 tyg + 4 tyg Wino 30mg ED, 2 cykl: Prop 8 tyg 100mg + oxa 4 tyg 30mg ED

Opisz swój plan treningowy

4x w tygodniu

Cel cyklu

masa/siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka: nie wiem, martwy: 160kg 3x, przysiad 105kg raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Badanie hormonow : test,estro,LH,FSH Lecz nie majac oznaczonych poziomow tych hormonow z przed cyklu nie bedzie mozna ich porownac z tymi po cyklu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Tak, ale będę wiedział na przyszłośc i zrobię przed i po cyklu. A mogę dorzucić sobie proviron jakby HCG aromatyzowało do estrogenów bo nie wiem jak moj organizm się zachowa przy takiej dawce ?. Czy powinienem nic nie brać ?. I Clomid oczywiście po ostatnim zastrzyku z HCG, 5 dni po 100mg, 14 dni po 50mg ?. Bo wole napisać jak idiota dwa razy niż poźniej to źle zrobić. Napisales wyżej ale jeszcze raz się zapytam Ciebie :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 92 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Proviron zbedny, dawkowanie clomidu tak jak piszesz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Wielkie Dzięki Aleks za wszystko :) !
Jeszcze tylko jedno pytanko i nie zawracam ci głowy ostatni zastrzyk z HCG np robie w poniedziałek z rana to clomid odrazu z rana czy dopiero po 3 dniach od ostatniego zastrzyku po HCG z rana ?. I jak mnie złamie gino w trakcie HCG to mam dać nolve 40mg ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
A jeszcze pytanko takie na które by mogł mi ktoś odpowiedzieć, bo chciałbym HCG podzielić a tam bardzo malo jest tej wody, to mogę użyć czegoś takiego ?. Czy coś innego jak tak to co :)
http://www.doz.pl/apteka/p19987-Gilbert_NaCl_0.9_5ml_fizjologiczny_roztwor_soli_100_ampulek
bardzo proszę o odpowiedz z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Tak to jest to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Jesli np ostatnia iniekcja z HCG jest w poniedzialek rano to clomid daj we wtorek na noc.
Do HCG nie musisz dodawac NaCl gdyz rozrabiasz sobie 1 ampułkę z proszkiem i masz 1 ml gotowego HCG o stezeniu 5000 jm nabierasz do strzykawki insulinowej 1ml i wbijasz polowe a druga polowe do lodowki

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Ok to robię tak:
Po ostatnim szocie z propa na drugi dzien idzie HCG 4x 2,500 IU E3D, nastepnie po ostatnim szocie z HCG na drugi dzien na wieczór CLOMID 100mg i 100mg ciagne przez 5 dni a reszte po 50mg do konca czyli razem 24 tab :)
Wielkie Dzięki Aleks :) ! za pomoc i przepraszam za takie zamieszanie ale będę miał pierwszy raz stycznośc z HCG i chciałem się dowiedzieć ze szczegółami !. I Dzięki ze udzieliłeś wyczerpujących wypowiedzi
Pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl - meta

Następny temat

SUSTA + META

WHEY premium