SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBOWALEM

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem sporo o snie i naprawde staralem sie przestwic na wczesne chodzenie sapc i wczesne wstawanie przy 7-8 godz snu.Nic z tego niewazne jak wczesnie szedlem spac nie moge wstac przed 9,mimo kilku miesiecy prob.Czy jest cos takiego jak zegar biologiczny u kazdego czlowieka?Najlepiej sie czuje jak ide spac ok. 2 wszaje o 9 ale to odobno miedzy 24-2 organizm najb. sie regeneruje,jakas rada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nawet miedzy 22-2 sie najlepiej regeneruje
mi tez najbardziej odpowiada 2-3 - do 9 - 9:30 !!
a co zrobić - zawsze mozna sie przestawić
jak miałem praktyki w szpitalu i musiałem wstawać ok 6 rano to wtedy chodziłem spać czasami o 11 !
trzeba próbowac

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to nie jest tak ze kazdy ma wlasne pory najlepszej regeneracji,tzn ze po 3 rano organizm juz tak nie odpoczywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niby nie ... ale kto to wie !
jak spisz w innychgodzinach to niby jestes mniej wypoczety !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
a ja przed drugą to nie moge zasnąć tak sie przestawiłem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boofi ty fuksiarzu! Jak chcialam sie w szpitalu zalapac na "proby" pobierania krwi musialam tam byc na 5:30....no, ale to nie byla zbyt mocna placowka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
HORGE spróbuj może ciepłego mleka przed snem, a jak to nie pomoże to melatoniny.
ponoć ZMA tez reguluje sen, ale nie jestem do końca przekonany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki,ale probowalem,to chaba nie moj cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czemu od razu fuksiarzu ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
wiem że to dział ZDROWIE ale dwa piwka przed snem robią swoje (zdarzało mi sie to czasami ;) sprawdzone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo czasem jest fajnie pospac sobie do 6, a nie wstawac o piatej...Zazdrosc przeze mnie przemawia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aby być pięknym i zdrowym

Następny temat

Sztywne wlosy

WHEY premium