SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRACA W ODŻYWKACH

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
Poszukuje dynamicznych i komunikatywnych pasjonatów odżywek, kulturystyki i fitness do pracy w charakterze sprzedawcy w stoisku z odżywkami, suplementami diety i witaminami w Tesco na Górczewskiej. Studenci zaoczni lub osoby uczące się do 26 roku życia. Oferuje:rabaty na produkty, szkolenia i motywujące wynagrodzenie!!! CV ze zdjęciem proszę wysyłać na mail [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4652
andrew1, myslalem ze jestes powaznym doroslym facetem, okazuje sie ze nie, dobrze ze jestem juz ponad tym wszystkim, widze ze milo mnie wspominasz na forum(niedorobiony), ja o Tobie czy pracy u Ciebie nigdy nie gadalem z nikim za ile, co i jak i nie robilem Ci kolo dupy. Dalej czytaj fora i wierz w te bajki, powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2011-07-29 18:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 666
zainteresowany jestem byle żeby odpowiedzieli;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1254
Żądanie zdjęcia od kandydatów jest przejawem dyskryminacji i powiedziałbym że jest nawet poniżające w stosunku do kandydatów. Niestety bardzo żle świadczy to o samym pracodawcy. W cywilizowanych krajach, takie praktyki są zabronione.
Czy pracodawca ma prawo do oceny czy ktoś jest atrakcyjny czy nie ? Może i ma, ale mógłby to zrobić np.podczas rozmowy kwalifikacyjnej a nie żądając zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
eeee niby dlaczego ma nie zadać zdjęcia? Bardzo dobrze że chce pierwszy odsiew zrobić juz podczas podań a nie sciagać wszystkich, naprawdę chce ci sie jechac na drugi koniec wawy zeby usłyszeć że sie nie nadajesz i tracic swój i ich czas?

Inna sprawa że tescovs z twoim sklepem jest cos mocno nie tak skoro średnio co miesiąc szukasz nowego pracownika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1254
Ja zawsze myślałem, że to kompetencje, kultura osobista czy po prostu tzw " podejscie" do klienta są najważniejsze w takiej pracy. Ponadto poki nie porozmawiasz z człowiekiem, to chyba trudno stwierdzić czy ma predyspozycje do tej czy innej pracy. Mam rację ?
Ktoś kiedyś napisał, że w jego mieście w na stoisku z odżywkami i suplementami pracuje ładna dziewczyna, problem w tym, że nie ma pojęcia na temat towaru który sprzedaje.
Sugerowanie się aparycją w kontekście wyboru właściwej osoby do pracy jest moim złym pomysłem. Czasy są jednak takie jakie są. Zdespreowani młodzi ludzie chcą za wszelką cene zdobyć prace i nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak wymóg przesłania zdjęcia. Dobrze że jeszcze, zębów nie ogladają.

P.S
To że często zmieniają się pracownicy, wcale mnie nie dziwi, skoro płaca na takich stoiskach wynosi średnio 1200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inna sprawa że tescovs z twoim sklepem jest cos mocno nie tak skoro średnio co miesiąc szukasz nowego pracownika


Ja tam pracowałem, nie polecam tego "Pana krętacza".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Uzasadnij..?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 812 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10585
to jest ciągle aktualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
własnie Rybas uzasadnij dlaczego krętacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
jeszcze aktualne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buty do trójboju/ciężarowców

Następny temat

Silownia praga poludnie

WHEY premium