SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC - PILNE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
No wiec z gory przepraszam za 2 rzeczy:
1. jesli byl juz wczesniej ten temat (jestem za bardzo zdesperowana na szukanie tego na forum i mam malo czasu)
2. brak polskich znakow :(

Przejde do rzeczy... wczoraj podczas rozciagania naciagnelam badz naderwalam miesien uda (z tylu tuz pod posladkiem) boli mnie jak nie wiem co :( najgorsze jest to w tym ze w poniedzialek mam zawody i musze zrobic szpagat i ecarte(podniesienie nogi bardzo wysoko). Teraz to zwijam sie bolu jak probuje podniesc noge na wys 90st. prosze o porady i jakis lek co znieczuli mi bol chociaz na czas zawodow ( nie ma mnie kto zastapic ) zebym mogla chociaz szpagat zrobic bo ecarte mozna zastapic zwykla arabeska...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyglada to na nadciagniecie miesnia. powinno przejsc w ciagu 2-3 dni. ostatnio mialem tak z bicepsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
Możliwości jest stosunkowo wiele na moje oko, skręt jądra ale jeśli są grudki wyczuwalne i to na lewym jądrze, to być może żylaki powrózka (dla Ciebie lepsza opcja jeśli chodzi o operacje, z tego co mi wiadomo trwa 30 minut i wychodzisz w ten sam dzień ze szpitala).

Albo dostałeś w jaja jak się biłeś, ja jak oberwałem to mnie przez miecha skręcało z bólu

no albo jesteś przewrażliwiony, lub też masz na pieńku z obrońcami praw zwierząt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krysiu op - > ale z jadrem to nie ten temat chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
k***a fakt :D prosze modow o skasowanie Oo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Problem z zarostem

WHEY premium