SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZA KURACJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
jest jakas gotowa dieta na moja mase i wzrost ? pytam czy ktos ma i nie oczekuje odpowiedzi : masz wskazowki sam napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
Nie wiadomo ile tluszczu masz ale sadzac po 95 w pasie to troche tego jest. Nie wiadomo jak i ile jesz wiec trudno bedzie o rady. Skoro chcesz zrobic mieso i spalic tluszcz to wg mnie najpierw powinines zrobic redukcje. Bialko 2,5g, WW 3~g, tluszcze - tak aby bilans byl troche na -. Do tego aero 2x w tyg po 20 min. Za koks sie mozesz brac jak bedziesz wiedzial o co chodzi z jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie ten dział, zaraz ktoś objedzie i Ciebie i mnie. Nie ma czegoś takiego jak gotowa dieta, tzn jest ale takie diety do niczego się nie nadają. Musisz poszukać, ogarnąć rozkład makroskładników, nauczyć się nimi manewrować zależnie od celu jaki będziesz miał. To wymaga czasu ale jest nieznędne aby poznać swój organizm.
Dopiero wtedy można sięgać po saa.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
aha i wez sie konkretnie za nogi bo 60 w udzie ja mialem przy 82 kg a tez mam 180 wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl susta + deca ? jakies wskazowki odnosnie dawkowania ?

Następny temat

jaki oxandrolon jest teraz dobry?

WHEY premium