SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - D PLEX Competitive Edge Labs / COMPLETE PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
Czy stosował ktoś ten srodek? Nigdzie nie mogę znaleźć opini na jego temat.


D-Plex poprawia siłę, użylenie i twardość mięśni. Pomaga budować czystą masę mięśniową.D-Plex to proanabloczny związek, który jest prekursorem DHT (5-α-dihydrotestosteronu). Jest używany przez tych, którzy chcą osiągnąć maksymalny przyrost siły i mięśni , a zarazem spalić tłuszcz i zadbać o użylenie i twardość mięśni.

Co więcej, D-Plex działa jako inhibitor aromatazy i pomaga w inhibicji estrogenów, będąc ich antagonistą. Zmniejsza ilość SHBG (białko wiążące hormony płciowe redukujące ilość wolnego testosteronu). Poprzez redukcje SHBG, D-Plex poprawia obieg testosteronu w postaci wolnej, dzięki temu łatwiej wyrzeźbisz swoje wymarzone ciało!

D-Plex także wspomaga wychwyt glikogenu, w rezultacie otrzymujemy jeszcze lepsze użylenie i twardość mięśni.

Użytkownicy donoszą o :

- Szybkim, maksymalnym przyroście siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.

- Polepszonej twardości mięśni i użyleniu

- Wyraźniejszych mięśniach i gubieniu tłuszczu

Dawkowanie i długość cyklu:D-Plex może być użyty samodzielnie i w połączeniu z innymi produktami Competetive Edge Labs. W przypadku łączenia produktów, trzeba dostosowywać dawkę w zależności od wybranych produktów.

Z reguły, D-Plex stosuje się od 4 do 6 tygodni, od 3 do 4 kapsułek dziennie..

Podczas cyklu:
Proponujemy zażywanie Asytenta Cyklów (Cycle Assist) dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. AC może być zażywany jeszcze 2 tyg. przed rozpoczęciem braniem D-Plex’u, bądź w momencie rozpoczęcia serii z tym suplementem

Po cyklu:
Warto zapoznać się z zasadami Terapii Pocyklowej. Można do tego celu użyć np. PCT Assist, bądź Suppress-C.


Informacje ogólne:
Jedna dawka: 1 kapsulka
Dawek w opakowaniu: 120
W każdej dawce:
17-a-metylo-etioallocholano-17b-ol-3-hydroksyimina - 25 mg

Wskazania:
Jako suplement diety, brać 3-4 kapsułki dziennie, najlepiej na kilka razy. Nie przekraczać 2 kapsułek na raz i 4 kap. dziennie. Nie przyjmować później


Interesuje mnie tez opinia na temat COMPLETE PCT.
Do mdrol czy d-plex polecany ejst Cycle Assis niestety jest trudno dostepny i dil polecił complte pct w trakcie cyklu ? oplaca sie brac w trakcie cyklu czy lepiej po ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
wszystko co działa prozdrowotnie na twój organizm opłaca sie bracwszczególnosci gdy zabuzasz naturalnośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
Takich wypowidzi jak najmniej pytam wiec chce odp a nie jakiś głupich komentarzy. Do mdrol czy d-plex polecany ejst Cycle Assis niestety jest trudno dostepny i dil polecił complte pct w trakcie cyklu ? oplaca sie brac w trakcie cyklu czy to coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dil? chlopie skad ty bierzesz te ph.he.
d-plex wg mnie to zadana rewelacja jesli chodzi o przyrosty. a juz stawienie go obok mdrola (chyba ze to porównanie bylo wogole bez sensu) to niedorzecznosc. napewno nie jest tak toksyczny jak mdrol czy d-zine. complete pct mozna brac w trackie cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
tak napisałem! ;)
Jestem na cyklu z mdrol, biore juz 21 dni i szczerze mówiąc spodziewałem sie czegoś wiecej a dostałem ten d-plex i zastanawiam sie czy dorzucić ten srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
Powiedz która z mojich odpowiedzi jest głupia.Bo pytanie czy mozna łaczyc 2 środki wybitnie blokujace jadące po kichach gdzie jedynym sesownym prepatartem jest"prozdrowotny"CYCLE ASSIST a ty chcesz dodac środek na odblokanie
Ogólnie to przepraszam ze sie udzieliłem bo szukałes odpowiedzi które maja poprze twoja teorie prosto z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
oxanapolon nie do konca jest tak jak piszesz. napewno d-plexa nie mozna postawic obok mdrola jako 2 mocno blokujace i jadace po flakach. kolejna rzecz pct complete nie jest raczej boosterem testa, wiec moze byc tez brany podczs cyklu. jednak nie jest to dosc skuteczne jesli chodzi o oslone watroby. to raczej taki mix paru substancji dzialajacyh pod roznym katem. na stawy, cisnienie, watrobe, wit i mineraly, zbijanie estro, booster testa. ale mozna by rzecz ze jak cos jesr do wszystkiego to jest do niczego, tzn nie doslownie w tym wypadku ale raczej kazda z tych rzeczy jest "chroniona" na srednim poziomie przez ten zestaw. czyli np do mdrola moze byc malo jako oslonka na watrobe samo pct complete. najlepiej liver longer ew UDCA (np ursofalk). choc nic nie stoi na przeszkodze zeby dolaczyc pct complete do cyklu, jednak jest to raczje minimum profilaktyki ale za to kompleksowe

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-05-09 21:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
oxanapolon pytam czy jest sens brania complete pct w trakcie cyklu i wgl czy to cos da. Zielony w temacie nie jestem ale complete pct nie znam wiec pytam chyba moge nie cykl robie z

1-8 mdrol chce dorzucic dplex
1-20 LIVER DETOXIFIER NOW REGENERACJA WĄTROBY
1-16 Aminokwasy Amino 6600 z FITNESS AUTHORITY
9-12 T-Bol, novedex xt i tribus zwyly
6-12 NAPALM I DETONATOR z FA
cały czas duzo białka
omega3,chela magb6, chela cynk, lecytyna i animal pak 44szt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i włosy

Następny temat

hcg po omie

WHEY premium