SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEWNE tabletki na cellulitis

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm..z tego co JA sie zorientowalam, to najczesciej w aptekach, byc moze w drogich i DOBRZE zaopatrzonych drogeriach takze mozna go dostac, ja sie jednak z takimi w moim miescie nie spotkalam:) Mialam problem nawet z zamowieniem go w aptece, bo byl tylko w jednej hurtowni. Ale suma sumarum weszlam w jego posiadanie w koncu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
Polecam ENDERMOLOGIE to najskuteczniejsza jak dotad metoda walki z cellulitem,a kremy itp to tylko uzupełnienie.

"nie przejmuj się tym na co nie masz wpływu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
zerknijcie na strone o endermologi
http://www.derm-medik.com/ender8.html
http://www.polmax.net/str114.html
http://www.polmax.net/str117.html

"nie przejmuj się tym na co nie masz wpływu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 608
do orchidis
słyszałam, że tylko ten zabieg tak naprawdę pomaga. mam nadzieję, że mi też... bo w mym przypadku wszelkie kremy to niewypał
szkoda tylko, że to takie drogie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 525
Endermologia fakt nie jest tania al enajbardziej skuteczna na celulit albo nawet jedyna suteczna rzecz na celulit;)

"nie przejmuj się tym na co nie masz wpływu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm,a nie wydaje wam się że lepiej jest po prostu cwiczyć i zdrowo jeśc? mnie np.problem cell. nie dotyczy zupełnie i chyba to wynika z mojego trybu życia,no bo mutantem genetycznym nie jestem:)
jakoś nie ufam cudownym kremom i innym bajerom za ciezkie pieniądze,lepiej leczyć takie rzeczy naturalnymi metodami,słyszałam opinię że celulitis "bierze się" z toksyn przyjmowanych do organizmu wraz z pokarmem i to one się w jego postaci odkładają,więc chyba kremy tu na nic,ale to moje prywatne zdanie,zapewne nie znajdzie zwolenniczek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w skrócie - cellulitis powstaje w efekcie gromadzenia się pod skórą tłuszczu lub limfy

do jego powstawania przyczyniają się :

- problemy z krążeniem krwi
- brak ruchu
- problemy układu limfatycznego
- alergie pokarmowe
- spożycie żywności z konserwantami
- odchudzanie z efektem jojo
- nadmierne opalanie

Oczywiście dieta i ćwiczenia to najlepsze metody, plus masaże i kremy poprawiające jędrność skóry i krążenie krwi i limfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Tyka spłyciłeś problem...
zapomniałes o hormonach a to podstawa, dlatego kobiety nawet te chude miewaja kalafiora a tłuści faceci nie maja, lub mają mało

Jak znajdę rozprawę naukową na ten temat to wkleje. W zeszłym roku, we Wloszech odbyło sie na ten temat całe sympozjum naukowe..

Szczęściarami są te kobiety, których organizm funkcjonuje na 5+, mała modyfikacja diety, lekki ruch i nabieraja sportowych kształtów w miesiąc czasu, dla których cellulit to abstrakcja a co najwyżej efekt złego odzywiania i zasiezenia przed telewizorem. Polecam większą ostrożnośc w bezlitosnym krytykowaniu innych.

Znam dziewczynę po przeszczepie nerki, dostaje taki dawki hormonalne i takie leki, że wąsy zaczęły jej rosnąć nawet pod oczam, desperacko, ale trzyma sie swojej wagi z przed operacji.
Mariola, dla mnie jesteś WIELKA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co powyżej (jak zresztą wspomnialem) to byl skrót Przeczytaj pdf do ktorego link podalem powyżej, jest tam o wszystkim, i o hormonach i o paru innych niewspomnianych do tej pory rzeczach.

Poza tym (dla tych ktorym nie chce sie mimo wszystko czytać pdf'a) - większa podatnosc na cellulit kobiet wynika z innego układu włókien którymi skóra łączy się z mięśniami niż u mężczyzn - u kobiet włókna krzyżują sie tworząc coś co w przybliżeniu wygląda tak -> XXXXX tłuszcz zatrzymuje się właśnie w tych miejscach gdzie włókna się krzyżują. Hormony odpowiadają za ilość odkładanego tłuszczu ale nie za sam mechanizm powstawania cellulitu.

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-09-08 10:40:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do treningu_kilka porad poszukuje

Następny temat

Nie mam wagi. Jak sobie radzic?

WHEY premium