SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEWNE PYTANIE DOTYCZĄCE CYKLU NA KREATYNIE MONO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Witam , mam pewne pytanie dotyczące robienia cyklu na kreatynie monohydrat firmy trec. Wiem że powinienem dawkować w DT 2x po 5g a DNT 1x 5g. W ten sposób przez 60dni. Lecz kupując w sklepie tą kreatynę sprzedawca powiedział mi ,że robiąc cykl w ten sposób g**** mi to da. Mówi że powinienem dawkować więcej, że gdy bede dawkował sposobem na sfd to efekty minimalnie bedą dopiero widoczne pod koniec cyklu... Miepamiętam dokładnie jakie ilosci dawek mówił ale raczej podobnie jak jest na etykeicie pudełka z kreatyną. Na pudełku pisze :
1 faza nasycenia: 1-2 dzien 30g(6x 5g), 3 dzien 25g(5x5g), 4 dzien 20g(4x5g), 5 dzien(15g3x5g)

2 faza podtrzymuwująca: od 6 do 42 dnia: codziennie 5-10g kreatyny(2x2,5g lub 2x5g).

3 faza odpoczynku: 3-4 tygodnie bez stosowania kreatyny.


Czekam na dobrą odpowiedź od osób co się na tym znają gdyż nie wiem wkoncu czy wystarczy mi te 300g na cykl.... Na sfd.pl mówią że mi starczy, lecz sprzedawca w sklepie mówi że to za mało i te cykle są słabiutkie dające małe efekty..

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 17

Waga: 71

Wzrost: 176

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : nie

Uprawiane inne sporty: czasami piłka nożna na podwórku + w-f

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nie

ilość dni wolnych od kreatyny: nie

przewidziane finanse na cykl: niewiem

uwagi i sugestie: nie

Staż treningowy: 8 miesięcy

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 945
Żałuję ze nie kupiłem więcej kreatyny ;/ z tego co pisze moim zdaniem zrobic sobie najpierw ładowanie. A ty jak myslisz :)?

''Uwierz w swoją moc, którą dał ci los''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja uważam, że stosowanie tak dużych dawek nie jest konieczne, a niepotrzebnie obciąża organizm

ja z powodzeniem stosowałem dawki rzędu 4g ed i też byłem zadowolony

próbuj, sprawdzaj, porównuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretka mono - coraz słabiej działa

Następny temat

stosowanie BCAA

WHEY premium