SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEAK -jakość produktów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ok. Rozumiem, wiec nie naciskam :)

A co do smaków tego białka o które pytam jadłeś może?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jadłem - czekoladę, inna niz hi-tec (choc surowiec ten sam, o ile sie nie myle - z jednej z polskich mleczarni), taka lekko orzechowa. Dla mnie smak OK, nawetnie czuc tej leucyny zbytnio, ale rozpuszczalnosc wyraznie gorasza niz wwyapdku ameryki czy bialek -chocby - olimpa (ten mocno poprawił ostatnio smak i rozpuszczalnosc własnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Właśnie nad czeko myśle, Olimpa białka mi nie smakują ogólnie przez Sciteca już mi nic nie smakuje :)
ps. Piłem tego Uber Milk o którym kiedyś pisałeś, faktycznie poezja smaku!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Scitec faktycznie dobre.

Jedyni mają truskawkę, która mi smakuje.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Truskawkę mam teraz mannę i też super smak.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sci tec miażdży - fakt -choc jest dość słodki. Uber milka ubijałem jak smietane i jadłem latem z jagodami. Deser smakował każdemu komu zaserwowałem.

Miałem poza tym okazję próbować poza tym bialek sciteca o smaku drinków (egg-nog, rocky road itp), mysle ze smialo mozna byloby podać z dodatkiem jakiegos amaretto czy nawet whysky

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-11-30 10:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja mam wanilię, nie czuć faktycznie leucyny, rozpuszczalność - jak się nie naleje wcześniej wody do skahera to lubi się przykleić gruda jakaś. Tak więc taka sobie, ale smak jest ekstra i bardzo lekka na żołądku. Co do leucyny to widać w prochu takie drobinki "świecące" więc może jest wsypka tej leucyny solo

nie wiem co myśleć, podeszło mi to białko, skład ma super, ale czy prawdziwy, boje się dalej inwestować :/

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-11-30 11:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
osobiscie nie sądzę by hi tec / peak - popodejrzeniach o wały - mogło sobie na poziomie produkcyjnym pozilwic na takie zagrania. Z resztą - surowiec to cos w stylu ostrowii / łowickiego - z Polskiej mleczarni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W temacie o ostrowi FitnessT pisał że z Niemiec ciągną...

Sam też słyszałem że z pl, jak zwykle w takich przypadkach wszystko owiane tajemnicą.

Mało która firma otwarcie mówi o takich sprawach, choć przyznam że nie do końca rozumiem takiej polityki.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dokładnie strasznie to dziwne.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna??

Następny temat

dawki 1cykl

WHEY premium