SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Późniejsze śniadanie a zawroty głowy po posiłku z węglami.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
Witajcie!
Tak, jak w temacie, zjadam śniadanie nieco później, trzymam się założeń kalorycznych, jestem aktualnie na redukcji. Od jakiegoś czasu, po pierwszym posiłku, który zazwyczaj jadam w pracy ok. 11, dostaje takiego strasznego zamulenia...Robię się senny i bezproduktywny...W oczach mienią mi się litery na komputerze, w głowie się kręci...Czasem udaje mi się nad tym zapanować, a czasem nie...Gorzej, bo prosto po pracy śmigam na trening i czasem ten trening jest dobry, a czasem taki, że mam ochotę rzucić sztangą i wyjść...do tego wszystkiego, po wyjściu z treningu odczuwam podobny efekt, co po tym pierwszym posiłku (uda się zapanować nad zamuleniem, idę na trening i zawroty wracają, niekiedy gubię pamięć, co do zrobionych rzeczy kilka minut wcześniej)...Czy macie pomysł, co to może być? Jakie badania zrobić, na co? do jakiego lekarza się udać, bo to normalne nie jest? Jeszcze by mnie to nie dziwiło, gdybym miał tak codziennie, ale np. w weekend nie ma żadnego problemu, nawet gdy pierwszy posiłek jadam koło 15...jedynie chwilę po treningu, który robię z rana, miewam takie zamulenie, ale zaraz ustaje, natomiast w tygodniu nie mogę nad tym zapanować i czasem trzyma taki stan do wieczora...Pytanie jest bardziej skierowane do osób nieco bardziej doświadczonych i obeznanych nieco lepiej w temacie diety...Dodam jeszcze, że np. próbując ketozy, takiego stanu nie miałem, ale dieta ta jest dla mnie nie do utrzymania w dłuższej perspektywie...za to teraz jadam śniadanie z węglami i taki oto efekt się pojawia (ale przed ketozą też tak było, żeby nie było, że dopiero po takim żywieniu coś takiego się pojawiło)...Czyżby miało to związek z jakąś cukrzycą, czy czymś takim? Pracę mam siedzącą i dość wymagającą. przed śniadaniem czuję się mega dobrze, natomiast zaraz po śniadaniu-tragedia...i cała praca idzie sie rypać, lub jest wykonywana na siłę, a na drugi dzień muszę poprawiać wszystko...Czy ktoś ma może pomysł, jak temu zaradzić? Lub może ktoś mnie nakierować, jakie badania wykonać? Wybaczcie za chaos w mojej wypowiedzi, ale właśni dziś mam taki stan i już zaczyna on mnie męczyć dlatego postanowiłem zapytać na jakimś forum o ewentualną poradę, jak temu zapobiec. Z góry dzięki za odpowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Odwiedź lekarza rodzinnego niech skieruje Cię na podst bad diag najpierw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5804
Zbadaj krzywa cukrowa insulinowa.Najprawdopodobniej masz hipoglikemie reeakrywna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z erekcją, depresja, bóle mięśniowo stawowe z pieczeniem

Następny temat

Dobre samopoczucie

WHEY premium