SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P. M. International

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Witaj dr Black...Miło czytać słowa tak bardzo inne od mało konstruktywnej, sztywnej krytyki pt "NIE, BO NIE", popratej równie wymowną argumentacją,
której nie sposób podważyć. No cóż.... Bywają tacy, którzy wszystko wiedzą lepiej. Nawet to o czym nie mają pojęcia. Pozdrowienia dla wszystkich. Niech moc będzie z Wami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w sumie nie widzę zaczątku dyskusji ani z jednej ani z drugiej strony- a chętnie bym sie dowiedział coś z tego zakresu- od strony teoretycznej do praktycznej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Wtaj Apokalipsa. Strona teoretyczna to nanotechnologie, a praktyczna to jaki mają wpływ na nas gdy zastosowane są np w produkcji suplementów, po które sięgamy. Mogą być w lekach, a także elektronice, przemyśle metalowycm itd ale to nas nie interesuje w tej dyskusji. A zaczęło sie od pytania jednego z kolegów "Czy zna ktoś firmę PM.International" i mojego "dementi" dotyczącego wcześniejszcyh wypowiedzi. Znam ta firmę nawet bardzo dobrze i powiedziałem co wiedziałem. Pozdrowienia dla wszystkich.

http://www.nanonet.pl/ Więcej informacji o nanotechnologiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...nie, no, ogolny zarys znam, w praktyce jednak na dzień dzisiejszy trudno powszechnie odpowiedzieć coś wiecej- dlatego liczylem -w sposob umiarkowany- na pewna dyskusje w tym temacie....

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Ja też ciągle liczę na dyskusję lub obiektywną ocenę kogoś kto zna i używał - o ile to możliwe, to taka ocena zawsze będzie subiektywna.
Ja znam ale moja opinia jest tylko jedną. Trochę za mało dla pełnej oceny. Mogę przesłać Ci próbkę dla praktycznego zbadania jednej z tych rzeczy - formuły przedtreningowej. Musze tylko znać adres wysyłkowy. Jeśli chcesz prześlij go na mój email tj: [email protected] Będziesz miał możliwość empirycznego sprawdzenia jak to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
A możesz powiedziec co to za firmy produkują takie cuda??? Wtedy z grubsza byśmy wiedzieli o czym mowa. Bo jedyne co mi chwilowo przychodzi do głowy to Muscletech ma jakiś tam produkt (chyba arginina) co chwalą się, że najmniejsze, najlepiej wchłanialne cząsteczki mają, co za pomocą kosmicznych technologii uzyskali.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Trochę sceptycznie podchodzę do tego jak do KA. Dziwi mnie, że tak mało firm dotychczas by to wykorzystało. Z drugiej strony nutrichem wydaje mi się w miarę poważną firmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zdecydowanie też jestem sceptykiem

ale to spaczenie kilku lat suplementacji i wiadomości na ten temat, również zakulisowych.

wyślij mi ta próbkę formuły przedtreningowej

akurat jadę na ester stacku plus bcaa, mam tez aakg.

sprawdzę.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jest jeszcze jeden problem

ja rozumiem że wszyscy chcą zarobić, ale reklama bez wykupienia bannera jest w tym dziale zakazana, podobnie jak n. linki z allegro czy oferty promocyjne

od tego jest dział niżej

no i łysy kasujący pieniądze

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biogenix

Następny temat

thermal

WHEY premium