SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxyflux A moja opinia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jordan nie dawaj tu pomyslow chlopakom bo powieziesz jakiegos czarna kareta jak wezmie z ciebie przyklad i tyle oxyfluksa zapoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ale zaczynałem od jednej dziennie zeby nie bylo


doszedlem do 13 ale wolalbym by kopalo po 4 ale niestety


gregor chyba nikt nie jest takim d****em by zaczynac od 10 tabl w pierwszy dzien.


Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-06-25 23:26:00

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bylbym tego taki pewien jak napisales ze zjadles w dzien 13



ja w pierwszym tyg wrzucialem jednego dnia 13 tabl i nic teraz mialem zmiane 2 tyg na efcez kofeina i dzis drugi dzien na oxy i po 6 tabl grzal az milo bylo. fajki nie moglem zapalic tak mi lapy lataly


i przeczytaj ze zrozumieniem co sam napisales. ja to zrozumialem jednoznacznie a wiekszosc matolkow bez pojecia odbierze to bardziej doslownie

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2007-06-25 23:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
napisałem JEDNEGO DNIA a nie PIERWSZEGO DNIA a to chyba duza roznica przy 2 tygodniowej jezdzie z clenem
skoro ktos zaczyna od kilku lub kilkunastu tabl clenu bo ktos inny tyle zjadl to tylko pogratulowac

ja pisze ile i jak na mnie dzialalo i nie biore/nie ponosze ZADNEJ odpowiedzialnosci za innych. tym bardziej za ludzi ktorzy nie potrafia myslec




zdr



Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-06-25 23:34:33

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
wszystko fajnie a tak szczerze to nikt nie dpowiedział wkońcu na moje pierwsze pytanie? wiec jak to jest? z tym oxyflux a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie dla ciebie




zajmij sie dieta, treningiem dorzuc jakiess spalacze i bedzie rewelacja

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
to nie jest odpowiedz !! kazdy z tego co sam pisałes decyduje czy cs bierze czy nie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
dieta,trening jakies lajtowe spalacze dla ciebie w zupelnosci wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Anet jesteś jakaś trochę ciężko myśląca, nikt Ci nie zaleci clena, bo nie chce Cię mieć na sumieniu, jak Tobie się nie chce diety przytrzymać to po cholerę w ogóle myślisz o clenie? Myślisz że to cudowne pigułki bo koleżanka kumpla szwagra cioci coś tam schudła? Tragedia jakie niektórzy mają podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
na mnie dzialal dobrze juz przy 4 tab
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co Porponujecie??!

Następny temat

Co sadzicie o tym cyklu

forma lato