...
Napisał(a)
dzieki za fotki a mialbys moze dekoracje seniorów do 100 kg 110kg i plus 110 i starty medalistow tych kategori z gory dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
WYNIKI Z XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJU KNUROWSKICH SIŁACZY W WL
KNURÓW, 24.02.2008 R.
MŁODZICZKI 52 KG
1 Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów 37,5 kg 52,245 pkt
2 Nowak Kamila UKS Eugen Knurów 32,5 kg 41,7495pkt
MŁODZICZKI 60 KG
1 Woźniak Adrianna Pover Kuźnik Chorzów 65 kg 74,8085pkt
2 Adamek Angelika UKS Eugen Knurów 30 kg 36,96pkt
MŁODZICZKI +60 KG
1 Leginowicz Monika UKS Eugen Knurów 32,5 kg 34,13475pkt
JUNIORKI OPEN
1 Tuczykont Agnieszka Herkules Orzesze 92,5 kg 85,9325pkt
2 Wyrwas Ewa UKS Eugen Knurów 50 kg 54,49pkt
3 Witulska Emilia UKS Eugen Knurów 35 kg 33,614pkt
SENIORKI OPEN
1 Kaniak Katarzyna Pover Kuźnik Chorzów 60 kg 74,028pkt
2 Konior Magdalena Łodygowice 60 kg 68,778pkt
3 Przydatek Katarzyna Pover Kuźnik Chorzów 55kg 66,968pkt
4 Pawyza Iwona Team Wrocław 40 kg 48,144pkt
OPEN KOBIET
1 Tuczykont Agnieszka Herkules Orzesze 92,5 kg 85,9325pkt
MŁODZICY 52 KG
1 Jania Jakub Apollo Jaworzno 80 kg 80,464pkt
2 Dyjach Dawid UKS Eugen Knurów 35 kg 43,26pkt
3 Czarkowski Wojciech UKS Eugen Knurów 27,5 kg 33,311pkt
4 Kaleta Sebastian Team Wrocław 20 kg
MŁODZICY 56 KG
1 Kurczok Mateusz Terminatus Dąbrowa Górnicza 77,5 kg 71,43175pkt
2 Krętosz Michał Herkules Orzesze 75 kg 70,6575pkt
3 Adamiec Krzysztof Apollo Jaworzno 57,5 kg 55,752pkt
MŁODZICY 60 KG
1 Krętosz Łukasz Herkules Orzesze 107,5 kg 94,3098pkt
2 Bałut Rafał Team Wrocław 72,5 kg 61,8353pkt
3 Furgoł Dawid UKS Eugen Knurów 65 kg 56,6605pkt
4 Nowak Marek Apollo Jaworzno 65 kg 56,4785pkt
5 Pracowity Marcin Pover Kuźnik Chorzów 42,5 kg 39,525pkt
MŁODZICY 67,5 KG
1 Małkowski Sebastian UKS Eugen Knurów 67,5 kg 52,6095pkt
2 Hałat Dawid Łodygowice 65 kg 52,8645pkt
3 Mrozek Daniel UKS Eugen Knurów 60 kg 47,406pkt
MŁODZICY 75 KG
1 Mikołajczak Marek UKS Eugen Knurów 127,5 kg 92,3355pkt
2 Furman Mateusz Apollo Jaworzno 102,5 kg 75,5118pkt
3 Wiewióra Sebastian Pover Kuźnik Chorzów 100 kg 74,06pkt
4 Mossakowski Michał Team Wrocław 67,5 kg 48,978pkt
MŁODZICY 82,5 KG
1 Czarkowski Tomasz UKS Eugen Knurów 92,5 kg 63,455pkt
2 Zawistowski Krzysztof UKS Eugen Knurów 80 kg 54,072pkt
MŁODZICY 90 KG
1 Cudziło Kornel Pover Kuźnik Chorzów 175 kg 115,0625pkt
2 Kraus Daniel Pover Kuźnik Chorzów 65 kg 42,432pkt
3 Kancelista Patryk UKS Eugen Knurów 60 kg 38,778pkt
MŁODZICY +90 KG
1 Kuśmierczyk Paweł UKS Eugen Knurów 150 kg 93,3pkt
JUNIORZY 60 KG
1 Szymański Sławomir Team Wrocław 130 kg 128,869pkt
2 Kotowicz Martin Terminatus Dąbrowa Górnicza 100 kg 89,19pkt
JUNIORZY 82,5 KG
1 Wółkiewicz Łukasz Team Wrocław 152,5 kg 111,21pkt
2 Deptuch Dawid Steinpol Ilanka Rzepin 150 kg 101,01pkt
3 Kozłowski Łukasz Steinpol Ilanka Rzepin 140 kg 96,5pkt
4 Zieliński Michał Apollo Jaworzno 130 kg 94,8pkt
5 Kaleta Mateusz Team Wrocław 117,5 kg 94,78pkt
6 Kopiec Rafał Apollo Jaworzno 135 kg 92,7 pkt
7 Musioł Marcin Pover Kuźnik Chorzów 135 kg 90,5pkt
8 Czepczor Mateusz Team Wrocław 130 kg 87,93pkt
9 Pilch Adrian Team Wrocław 100 kg 80,46pkt
10 Iwanowicz Damian Team Wrocław 110 kg 78,32pkt
11 Kępiński Kamil Apollo Jaworzno 85 kg 67,07pkt
12 Dyjach Łukasz UKS Eugen Knurów 77,5 kg 54,3pkt
JUNIORZY +82,5 KG
1 Żurek Krzysztof TKKF Azory Kraków 155 kg 100,1pkt
2 Żurek Radosław Pover Kuźnik Chorzów 150 kg 96,6pkt
3 Fornal Mateusz WSB Chorzów 150 kg 93,9pkt
4 Osuch Przemysław Team Wrocław 112,5 kg 72,5pkt
SENIORZY 67,5 KG
1 Kondracki Krystian Terminatus Dąbrowa Górnicza 120 kg 94,572pkt
2 Siuda Marcin Pover Kuźnik Chorzów 110 kg 94,688pkt
3 Fryc Mateusz Team Wrocław 100 kg 82,23pkt
SENIORZY 75 KG
1 Traczyk Marcin TKKF Azory Kraków 155 kg 110,453pkt
2 Karpezo Robert Steinpol Ilanka Rzepin 150 kg 107,595pkt
3 Zieliński Rafał Terminatus Dąbrowa Górnicza 130 kg 98,839pkt
4 Michnicki Tomasz Team Wrocław 120 kg 89,064pkt
5 Cygan Robert TKKF Azory Kraków 112,5 kg 80,6175pkt
6 Cieślak Adam Łodygowice 105 kg 79,4745pkt
7 Fryc Łukasz Team Wrocław 100 kg 72,56pkt
SENIORZY 82,5 KG
1 Grzesiński Grzegorz Pover Kuźnik Chorzów 162,5 kg 109,021pkt
2 Niedziela Sebastian Tytan – Żory 160 kg 108,064pkt
3 Adamski Andrzej Apollo Jaworzno 145 kg 100,5285pkt
4 Budnik Łukasz Team Wrocław 140 kg 95,648pkt
5 Rączka Andrzej Team Wrocław 110 kg 76,527pkt
6 Janik Sebastian Team Wrocław 70 kg 48,489pkt
SENIORZY 90 KG
1 Kmiecik Krzysztof Pover Kuźnik Chorzów 200 kg 128,94pkt
2 Zakrzewski Krzysztof Steinpol Ilanka Rzepin 182,5 kg 116,508pkt
3 Wojcieszek Adrian Świętochłowice 177,5 kg 116,085pkt
4 Łanucha Artur Terminatus Dąbrowa Górnicza 170 kg 110,347pkt
SENIORZY 100 KG
1 Zawadzki Rafał Myszków 220 kg 136,532pkt
2 Włoch Arkadiusz TKKF Azory Kraków 187,5 kg 118,2188pkt
3 Kuliś Rafał Świętochłowice 185 kg 117,1235pkt
4 Pawyza Piotr Team Wrocław 145 kg 91,901pkt
5 Mozgalik Adam UKS Eugen Knurów 127,5 kg 80,7203pkt
SENIORZY 110 KG
1 Woźniak Michał Pover Kuźnik Chorzów 190 kg 113,544pkt
2 Sobczak Kazimierz TKKF Azory Kraków 180 kg 109,494pkt
3 Mazurek Sebastian TKKF Azory Kraków 180 kg 108,378pkt
4 Florczykowski Dawid Leszczyny 180 kg 107,784pkt
SENIORZY +110 KG
1 Jach Maciej TKKF Azory Kraków 170 kg 97,733pkt
2 Szydłowski Michał TKKF Azory Kraków 170 kg 97,325pkt
WETERANI I (40-49 LAT) 90 KG
1 Żabka Adam TKKF Azory Kraków 162,5 kg 105,6738pkt
2 Garsztecki Jan UKS Eugen Knurów 145 kg 92,887pkt
WETERANI I (40-49 LAT) +90 KG
1 Wandzel Dariusz Łodygowice 155 kg 97,8205pkt
WETERANI II (50-59 LAT) 90 KG
1 Fugiel Mirosław TKKF Legnica 155 kg 99,4pkt
2 Rusek Bernard Slavia Ruda Śląska 145 kg 94,4pkt
3 Leski Grzegorz Terminatus Dąbrowa Górnicza 127,5 kg 91,2pkt
4 Zarzecki Stefan Tytan Żory 135 kg 88,4pkt
5 Filuś Stanisław Łodygowice 45 kg 29,2pkt
WETERANI II (50-59 LAT) +90 KG
1 Buszko Roman Kobra Kościan 155 kg 94,1pkt
2 Cisak Józef TKKF Azory Kraków 102,5 kg 66,6pkt
OPEN MĘŻCZYZN
1 Zawadzki Rafał Myszków 220 kg 136,532pkt
DRUŻYNOWO KOBIET
1 UKS Eugen Knurów 59
2 Pover Kuźnik Chorzów 32
3 Herkules Orzesze 12
4 Łodygowice 9
5 Team Wrocław 7
DRUŻYNOWO MĘŻCZYZN
1 Pover Kuźnik Chorzów 66
2 UKS Eugen Knurów 66
3 TKKF Azory Kraków 66
4 Team Wrocław 56
5 Terminatus Dąbrowa Górnicza 56
Pozdrawiam
KNURÓW, 24.02.2008 R.
MŁODZICZKI 52 KG
1 Gulajska Marlena UKS Eugen Knurów 37,5 kg 52,245 pkt
2 Nowak Kamila UKS Eugen Knurów 32,5 kg 41,7495pkt
MŁODZICZKI 60 KG
1 Woźniak Adrianna Pover Kuźnik Chorzów 65 kg 74,8085pkt
2 Adamek Angelika UKS Eugen Knurów 30 kg 36,96pkt
MŁODZICZKI +60 KG
1 Leginowicz Monika UKS Eugen Knurów 32,5 kg 34,13475pkt
JUNIORKI OPEN
1 Tuczykont Agnieszka Herkules Orzesze 92,5 kg 85,9325pkt
2 Wyrwas Ewa UKS Eugen Knurów 50 kg 54,49pkt
3 Witulska Emilia UKS Eugen Knurów 35 kg 33,614pkt
SENIORKI OPEN
1 Kaniak Katarzyna Pover Kuźnik Chorzów 60 kg 74,028pkt
2 Konior Magdalena Łodygowice 60 kg 68,778pkt
3 Przydatek Katarzyna Pover Kuźnik Chorzów 55kg 66,968pkt
4 Pawyza Iwona Team Wrocław 40 kg 48,144pkt
OPEN KOBIET
1 Tuczykont Agnieszka Herkules Orzesze 92,5 kg 85,9325pkt
MŁODZICY 52 KG
1 Jania Jakub Apollo Jaworzno 80 kg 80,464pkt
2 Dyjach Dawid UKS Eugen Knurów 35 kg 43,26pkt
3 Czarkowski Wojciech UKS Eugen Knurów 27,5 kg 33,311pkt
4 Kaleta Sebastian Team Wrocław 20 kg
MŁODZICY 56 KG
1 Kurczok Mateusz Terminatus Dąbrowa Górnicza 77,5 kg 71,43175pkt
2 Krętosz Michał Herkules Orzesze 75 kg 70,6575pkt
3 Adamiec Krzysztof Apollo Jaworzno 57,5 kg 55,752pkt
MŁODZICY 60 KG
1 Krętosz Łukasz Herkules Orzesze 107,5 kg 94,3098pkt
2 Bałut Rafał Team Wrocław 72,5 kg 61,8353pkt
3 Furgoł Dawid UKS Eugen Knurów 65 kg 56,6605pkt
4 Nowak Marek Apollo Jaworzno 65 kg 56,4785pkt
5 Pracowity Marcin Pover Kuźnik Chorzów 42,5 kg 39,525pkt
MŁODZICY 67,5 KG
1 Małkowski Sebastian UKS Eugen Knurów 67,5 kg 52,6095pkt
2 Hałat Dawid Łodygowice 65 kg 52,8645pkt
3 Mrozek Daniel UKS Eugen Knurów 60 kg 47,406pkt
MŁODZICY 75 KG
1 Mikołajczak Marek UKS Eugen Knurów 127,5 kg 92,3355pkt
2 Furman Mateusz Apollo Jaworzno 102,5 kg 75,5118pkt
3 Wiewióra Sebastian Pover Kuźnik Chorzów 100 kg 74,06pkt
4 Mossakowski Michał Team Wrocław 67,5 kg 48,978pkt
MŁODZICY 82,5 KG
1 Czarkowski Tomasz UKS Eugen Knurów 92,5 kg 63,455pkt
2 Zawistowski Krzysztof UKS Eugen Knurów 80 kg 54,072pkt
MŁODZICY 90 KG
1 Cudziło Kornel Pover Kuźnik Chorzów 175 kg 115,0625pkt
2 Kraus Daniel Pover Kuźnik Chorzów 65 kg 42,432pkt
3 Kancelista Patryk UKS Eugen Knurów 60 kg 38,778pkt
MŁODZICY +90 KG
1 Kuśmierczyk Paweł UKS Eugen Knurów 150 kg 93,3pkt
JUNIORZY 60 KG
1 Szymański Sławomir Team Wrocław 130 kg 128,869pkt
2 Kotowicz Martin Terminatus Dąbrowa Górnicza 100 kg 89,19pkt
JUNIORZY 82,5 KG
1 Wółkiewicz Łukasz Team Wrocław 152,5 kg 111,21pkt
2 Deptuch Dawid Steinpol Ilanka Rzepin 150 kg 101,01pkt
3 Kozłowski Łukasz Steinpol Ilanka Rzepin 140 kg 96,5pkt
4 Zieliński Michał Apollo Jaworzno 130 kg 94,8pkt
5 Kaleta Mateusz Team Wrocław 117,5 kg 94,78pkt
6 Kopiec Rafał Apollo Jaworzno 135 kg 92,7 pkt
7 Musioł Marcin Pover Kuźnik Chorzów 135 kg 90,5pkt
8 Czepczor Mateusz Team Wrocław 130 kg 87,93pkt
9 Pilch Adrian Team Wrocław 100 kg 80,46pkt
10 Iwanowicz Damian Team Wrocław 110 kg 78,32pkt
11 Kępiński Kamil Apollo Jaworzno 85 kg 67,07pkt
12 Dyjach Łukasz UKS Eugen Knurów 77,5 kg 54,3pkt
JUNIORZY +82,5 KG
1 Żurek Krzysztof TKKF Azory Kraków 155 kg 100,1pkt
2 Żurek Radosław Pover Kuźnik Chorzów 150 kg 96,6pkt
3 Fornal Mateusz WSB Chorzów 150 kg 93,9pkt
4 Osuch Przemysław Team Wrocław 112,5 kg 72,5pkt
SENIORZY 67,5 KG
1 Kondracki Krystian Terminatus Dąbrowa Górnicza 120 kg 94,572pkt
2 Siuda Marcin Pover Kuźnik Chorzów 110 kg 94,688pkt
3 Fryc Mateusz Team Wrocław 100 kg 82,23pkt
SENIORZY 75 KG
1 Traczyk Marcin TKKF Azory Kraków 155 kg 110,453pkt
2 Karpezo Robert Steinpol Ilanka Rzepin 150 kg 107,595pkt
3 Zieliński Rafał Terminatus Dąbrowa Górnicza 130 kg 98,839pkt
4 Michnicki Tomasz Team Wrocław 120 kg 89,064pkt
5 Cygan Robert TKKF Azory Kraków 112,5 kg 80,6175pkt
6 Cieślak Adam Łodygowice 105 kg 79,4745pkt
7 Fryc Łukasz Team Wrocław 100 kg 72,56pkt
SENIORZY 82,5 KG
1 Grzesiński Grzegorz Pover Kuźnik Chorzów 162,5 kg 109,021pkt
2 Niedziela Sebastian Tytan – Żory 160 kg 108,064pkt
3 Adamski Andrzej Apollo Jaworzno 145 kg 100,5285pkt
4 Budnik Łukasz Team Wrocław 140 kg 95,648pkt
5 Rączka Andrzej Team Wrocław 110 kg 76,527pkt
6 Janik Sebastian Team Wrocław 70 kg 48,489pkt
SENIORZY 90 KG
1 Kmiecik Krzysztof Pover Kuźnik Chorzów 200 kg 128,94pkt
2 Zakrzewski Krzysztof Steinpol Ilanka Rzepin 182,5 kg 116,508pkt
3 Wojcieszek Adrian Świętochłowice 177,5 kg 116,085pkt
4 Łanucha Artur Terminatus Dąbrowa Górnicza 170 kg 110,347pkt
SENIORZY 100 KG
1 Zawadzki Rafał Myszków 220 kg 136,532pkt
2 Włoch Arkadiusz TKKF Azory Kraków 187,5 kg 118,2188pkt
3 Kuliś Rafał Świętochłowice 185 kg 117,1235pkt
4 Pawyza Piotr Team Wrocław 145 kg 91,901pkt
5 Mozgalik Adam UKS Eugen Knurów 127,5 kg 80,7203pkt
SENIORZY 110 KG
1 Woźniak Michał Pover Kuźnik Chorzów 190 kg 113,544pkt
2 Sobczak Kazimierz TKKF Azory Kraków 180 kg 109,494pkt
3 Mazurek Sebastian TKKF Azory Kraków 180 kg 108,378pkt
4 Florczykowski Dawid Leszczyny 180 kg 107,784pkt
SENIORZY +110 KG
1 Jach Maciej TKKF Azory Kraków 170 kg 97,733pkt
2 Szydłowski Michał TKKF Azory Kraków 170 kg 97,325pkt
WETERANI I (40-49 LAT) 90 KG
1 Żabka Adam TKKF Azory Kraków 162,5 kg 105,6738pkt
2 Garsztecki Jan UKS Eugen Knurów 145 kg 92,887pkt
WETERANI I (40-49 LAT) +90 KG
1 Wandzel Dariusz Łodygowice 155 kg 97,8205pkt
WETERANI II (50-59 LAT) 90 KG
1 Fugiel Mirosław TKKF Legnica 155 kg 99,4pkt
2 Rusek Bernard Slavia Ruda Śląska 145 kg 94,4pkt
3 Leski Grzegorz Terminatus Dąbrowa Górnicza 127,5 kg 91,2pkt
4 Zarzecki Stefan Tytan Żory 135 kg 88,4pkt
5 Filuś Stanisław Łodygowice 45 kg 29,2pkt
WETERANI II (50-59 LAT) +90 KG
1 Buszko Roman Kobra Kościan 155 kg 94,1pkt
2 Cisak Józef TKKF Azory Kraków 102,5 kg 66,6pkt
OPEN MĘŻCZYZN
1 Zawadzki Rafał Myszków 220 kg 136,532pkt
DRUŻYNOWO KOBIET
1 UKS Eugen Knurów 59
2 Pover Kuźnik Chorzów 32
3 Herkules Orzesze 12
4 Łodygowice 9
5 Team Wrocław 7
DRUŻYNOWO MĘŻCZYZN
1 Pover Kuźnik Chorzów 66
2 UKS Eugen Knurów 66
3 TKKF Azory Kraków 66
4 Team Wrocław 56
5 Terminatus Dąbrowa Górnicza 56
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Swoją obecność bdb postawą potwierdzili zawodnicy z Ilanki.
Gratulacje dla Krzycha, Dawida i Roberta oraz wszystkich startujących.
Gratulacje dla Krzycha, Dawida i Roberta oraz wszystkich startujących.
Powrót do korzeni :)
Polecane artykuły