SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Zawody Siłaczy - Trzebinia 27.09.2014 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
do du... z taką robotą Myślachowice siłacze 2011 jak się wpisze w google to masz wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ostatnie zawody były w 2011r. i po cóż Tobie tamte wyniki, na pewno będą nowe osoby.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
zaba
Regulamin się kłania....zakaz wklejania adresów www.
Z automatu system wyrzuca....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
Spoko. Dzieki, nawet te wyniki juz gdzies kiedys widzialem. A nie mialem pojecia o tym, ze w ubieglych latach nie bylo organizowabych zawodow. A osoby na pewno beda nowe. Z moich stron przynajmniej 2, no i ja tez wystartuje, ale tylko dla siebie sie sprawdzic mozliwe, ze w 1 i 3 konkurencji na pewno, w belce jeszcze nie wiem bo nigdy nie mialem z nia stycznosci, wiec z technika moze byc tragicznie, a z walizkami i opona mogkaby byc jakas tragedia, bo rowniez nigdy na takim sprzecie nie trenowalem to je pewnie odpuszcze, bo szkoda byloby sie szarpac i jakas krzywde sobie zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
To się widzimy na zawodach, forma może wzrośnie do 27go :). Spróbować możesz wszystkich konkurencji, przynajmniej doświadczenia nabierzesz na sprzęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
Jak czas pozwoli to tez bede ale raczej nic w tym roku nie wskuram ;) ale pobawic sie zawsze mozna :) gregor a te ciagi na sztandze 280 tej duzej tez beda?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
No tak masz racje, ale z drugiej strony jak sie nie ma zadnej techniki czy tez obycia ze sprzetem to sobie mozna jeszcze jakiejs krzywdy niepotrzebnie zrobic heh :) a Tobie jak idie w poszczegolnych konkurencjach? W jakiej kategori wystartujesz? A apropo sztang, bo widzialem je na jakichs tam zdjeciach, to ta na wyzsza to chyba juz inna kategoria martwego, bo inny pulap wysokosci i inne przelozenie masy, cieazaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Ja już weteran ;) także na sprzęcie w miarę obyty, jak mi nic niespodziewanego nie wyskoczy to na pewno się zjawię kategoria powyżej 100kg. Na wysokiej sztandze będzie można więcej podnieść bo ruch dużo krótszy rekord w martwym się poprawi hehe :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ale chyba będzie na normalnej sztandze.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
No dokladnie, do tego nawiazywalem. Ale chyba nie kazdy, w sensie przy kazdym ciezarze mozna skorzystac z tej wysokiej sztangi, tylko dopiero gdzies od 280 kg? No ja waze ok. 86 kg takze nie mialbym za bardzo mozliwosci wystartowania w nizszej kategorii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening armwrestlera

Następny temat

II zawody Fitness Clubu X-KINEtic.

WHEY premium