SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w WLK z kalendarza PZKFiTS-Warszawa 12.02.2017 r

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Należałoby zauważyć że Adam należy do tych zawodników , co mieliby spore szanse na walkę nawet o pudło....a mimo to , jest jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jak widać po nominacjach , stawka w tej kategorii , bardzo wyrównana....a Adam nie był na eliminacjach w swojej formie , ponieważ dopiero zaczął przygotowania do sezonu startowego.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No cóż z tym wynikiem jest w nominacjach na szóstym miejscu, w koszulach różnie bywa, ale w klasyku raczej mało kto pali podejścia, chociaż o ile pamiętam naszych chyba dwóch spaliło w zeszłym roku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Nie wiem jak inni zawodnicy , ale Adam teraz już jest na wyższych ciężarach...i spokojnie dokłada 10kg do tego wyniku.
Zobaczymy jak będzie z resztą zawodników/czek...kto pojedzie na koszt związku ?

Przynajmniej weterani od samego początku wiedzieli że jak chcą jechać do USA , to tylko na własny koszt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Z weteranami wiadomo już od dawna, że jeżdżą na swój koszt. Niestety Ministerstwo nie daje kasy na dziadków.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Teraz nawet na seniorów , ledwo coś kapną.....
Zastanawia mnie gdzie poszła kasa zabrana ciężarowcom , to jest kilka milionów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Właśnie otrzymałem wiadomość , Kto pojedzie na MŚ w WLK do USA na koszt związku.....potwierdzona na 99,9 %

Justyna Kozdryk
Agnieszka Tuczykont
Stanisław Gąsienica
Grzegorz Jazowiecki

Czyli reszta może jechać na koszt własny....

Słyszałem że na taki wyjazd szykuje się Dawid Pawlik....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-02-26 21:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Na pewno szykuje się o wiele więcej osób. Tez słyszałem że na koszt pojada najlepsi z wynikami uzyskanymi na eliminacjach i chyba oni wszyscy sa na pierwszych miejscach w nominacjach, chociaż różnie to z tym bywa.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Nominacje to tylko cyferki....bo na przykład w kategorii 120kg gdzie jest Staszek Gąsienica , jest również francuz którego treningi teraz obserwowałem na necie.
Spokojnie wyciskał 230-240kg , gdyby tyle podał to byłby pierwszy w nominacjach swojej wagi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No cóż to pewnie jego wynik treningowy, ciekawe ile miał na zawodach, może w Francji Były też eliminacje.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyżby Tomasz Zieliński jednak bez medalu za Londyn ?

Następny temat

Wycofanie grup wiekowych 16 i 20 lat w wyciskaniu i trójboju w PZKFiTS ?????

WHEY premium