SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarcie siłowni-pytania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Ale żeby starać się o dofinansowanie z UE,trzeba być bezrobotnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
zależy. w różnych województwach różnie, bo to oni sobie indywidualnie ustalaja zasady. u mnie na przykład nie. Ale musisz szukać informacji na str wojewódzkiego urzędu pracy albo gdzieś po googlach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
A jak to jest z tymi atestami (certyfikatami) sprzętu, podobno muszą być.Czy jest możliwość kupienia sprzętu (używanego) i wtedy załatwienia tych atestów.Ewentualnie gdzie trzeba to zgłosić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
dobry temat ja też jestem na etapie otwierania siłowni i mam pytanko możecie polecić jakieś firmy produkujące sprzęt na siłownie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Ktoś się orientuje w sprawie tych atestów (certyfikatów) sprzętu?
Mam okazję kupić używany sprzęt Hes-a ,ale wcześniej chciałbym wiedzieć co i jak,żeby nie zostać ewentualnie potem na lodzie ze sprzętem którego nie mogę mieć w siłowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
spytaj gościa, od którego bierzesz sprzęt. Jeśli miał go na siłowni, to musi mieć atesty, zresztą Hes powinien mieć już u samego producenta.
a co do firm, to już gdzieś był taki wątek;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Czy miasto na 8000 mieszkancow bez silowni i duzej miesjscowosc w poblizu to dobra lokalizacja na otwracie takiego klubu?

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-08-29 14:23:17

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
ja akurat przeglądałem ofertę firm: sewim, hes, kelton i marbo, jedynie znam sprzęt firmy sewin bo na nim ćwiczę ale cenowo jest dość drogi i właśnie stąd moje pytanie czy znacie jeszcze jakieś inne firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Nie bardzo. Mieszkam w 30-to tysięcznej i BYŁA siłownia. Chyba się nie opłacała, bo właścicielowi przestało zależeć i gnoje mu sprzęt powynosili Na 8000 odejmij za młodych, dziadków, rodziców którzy myślą, że siłownia to sterydziarnia i łamacz kręgosłupów, osób których to w ogóle nie interesuje,tych którzy mają trochę sprzętu w domu,lub wystarczy drążęk i hantle. Trochę odejdzie. Zastanów się dla kogo będzie skierowana siłka: kobiety czy mężczyźni. Na prawdziwej MORDOWNI za dużo kobiet nie zobaczysz, które wolą raczej aerobik, steperki, rowerki i bieżnie, ładnie, schludnie i czyściutko, dużo miejsca i najlepiej po kilka takich urządzeń obok siebie, żeby było gdzie pogadać To się wiąże z wyższymi kosztami. A kilka drogich urządzeń, które będą stały przez większość czasu to strata kasy, bo nie zapracują na siebie przez 20 lat. Ja robiłbym dla facetów, bo to chyba większy target (dziewczyny boją się mięśni i większości wystarcza bieganie), + salkę do aerobiku. 8000 mieszkańców to nie tak dużo jak się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
dziadu84 polecam firmę HES. Ciężki i wytrzymały sprzęt na lata. Na pewno wygląda na wytrzymalszy niż Marbo i Kelton. Do tego był na kilku siłowniach do których chodziłem m.in w Krakowie, więc nie będziesz zawiedziony. Jedynym minusem są ceny, ale jeśli chcesz otwierać profesjonalną siłownię to patrz na jakość a nie na cenę. Mam sprzęt Keltona i podoba mi się Marbo, ale do profesjonalnej siłki wybrałbym HESa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skad wziasc wzor tatuaz u ?

Następny temat

Siłowna w Krakowie

WHEY premium