SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia: dla niezdecydowanych, pewne aspekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Witam
Czytam często, że to białko kiepskiej jakości, bo:
1. pieni się
2. powstają grudki nierozpuszczone
3. smak nie taki
4. ktoś tam próbował udowadniać, że skład jest inny niż podaje producent
5. czuć mleko w proszku
+ co tam jeszcze wymyślicie

Plusy to niewątpliwie: cena i przeważnie dobre opinie na forum, skład od producenta może być prawdziwy:).

Punkt 1-3 to prawda moim zdaniem, ALE:
ad 1. Piana opada po kilkunastu minutach.
ad 2. mam teraz smak naturalny i grudek jest mniej lub wcale, przy wanilii miałem grudki ale bez piany hehe - serio

Mój sposób na przygotowanie: słoik, nalać 3cm wody, wsypać te 3 łychy, dolać jeszcze wody, zamknąć i potrząsać we wszystkie strony. Potem odkręcić i czekać aż piana opadnie i gotowe. Dla 1,8kg za 60zl można to przeboleć:).

ad 3. Chłop 100 kg i narzeka na smak, dla smaku sie nie pije (przynajmniej ja nie pije), można dorzucić kakao i łyżkę glukozy do gotowego.

ad 4. Producent, twierdzi że zakupił linię technologiczną do WPC i produkuje tego tysiące ton rocznie (patrz strona Ostrowii "o producencie"). Ewentualny wałek ze składem skończyłby się karą i utratą prestiżu. Są jescze kontrole i urzędasy czekają tylko żeby kogoś przygwoździć, a potem zainkasować premię.

ad 5. To chyba aromat smakowy jest ten sam co mleka w proszku, ale moge sie mylić.

Czy o niskiej jakości świadczą piana i grudki? Możliwe, ale brak tego w przypadku markowych białek serwatkowych może wynikać także z użycia dodatkowych maszyn, procesów obróbki, filtracji itp. Dodatkowe sito, kocioł itd. dobre jest dla rozpuszczalności ale to kolejna okazja aby produkt utracił troche składników potrzebnych - białek, minerałów...Ja tam tego nie chcę, a wy?
Ostrowia zamieszcza specyfikację produktu: http://www.ostrowia.pl/site_pl/zamow.php na dole tej stronki w doc.

Wnioski: jak kasa ma dla ciebie znaczenie to produkt ok, wreszcie białko dla każdego
Zaznaczam, że nie jestem w żaden sposób związany z tą ani inną firmą.

Pozdro

Tańczysz to!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
nie odstaniesz sogA! hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
stac mnie kupic dobre bialko z ktorym nie musze sie babrac
dla mnie ostrowia to szit i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
j.w podzielam opinie, że musiałbym zbankrutować żeby to kupić
wole SP80 wanilie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
temat wałkowany xxx razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ludzie nawet testy robili i wszystko ok, z reszta to tylko uzupelnienie diety, wiec smak wydaje mi sie jest malo wazny, tym bardziej ze nie jest taki okropny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
popij sobie białka kilkanascie lat odżywki białkowe, to zobaczysz czy smak nie jest ważny...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
komu nie szkoda kasy/ma ja to wali firmowe i cieszy sie te kilkanascie sekund smakiem ktory i tak po tygodniu sie mi nudzi

temat walkowanyju naprawde byl sporo razy

jestesmy kowalami wlasnego losu wiec..

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jakby co to polecam Syntraxy, pyszne mają Nectary...
co prawda ta Lemon Tea to jednemu bedzie smakowac innemu nie, ale pozostałe są super...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
pijac bialko oczekuje
by mieszalo sie szybko
nie bylo grudek
by nie pienilo sie
by bylo petarda smaczne, nie mam ochoty pic kupy, dodawac czegos tam by bylo lepsze, szkoda mi czasu na ******ly po prostu
nie chce miec rewolucji rzoladkowych

sa takie bialka, np jak przedmowca wymienil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no bomba 170zl za niecaly 1kg :-] dziekuje, postoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla początkujących: doświadczenia z kreatyną i nie tylko

Następny temat

Jak firmy odżywkowe próbują zwabić klienta ;)

WHEY premium