SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka - wyniki z laboratorium ponad 10 x wyższy poziom

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
hooyan

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Lepiej chyba lokować uczucia w coś czego nikt pod Twoją nieobecność nie wyrucha. Nie no żartuje sobie, zastanawia mnie tylko na chvy się pucować jakimiś wynikami, wymyślonymi cyklonami i innym badziewiem, to jest sposób na dowartościowanie samego siebie? Nie bierzesz nic to zamknij mordę, poczytac mozesz, nikt nie zabroni.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Siema!Cwicze od 3 lat i chcial bym wziasc 10 strzalow tescia propianate.Moze mi ktos doradzic dawkowanie i odblokowanie??z gory dzieki!yo

DALTON WILL BE BIG!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
To nie jest śmieszne, w ogóle.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 493
scisnijcie poślady, sobie zazartowalem to sie od razu koksy spieniły steroids w krwioobiegu jeszcze krązą wiecej dystansu CHOPY

ide spac, kolorowych snów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
btw. powiesze sobie w pokoju na ścianach plakaty z dobrym żarciem i oprawie to w ramke to powinien apetyt powrócić

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-02-22 01:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
5 g aminokwasow przed posilkiem powinno dac rade na apetyt bo gdzies kiedys czytalem ze to działa niby
a co do zakochania to pjerdol milosc jak na swiecie tyle dziwek w ktorych nie trzeba sie zakochiwac zeby dostac to na co sie liczy.szczur masz soga
bon juan

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
jedź na jakieś szlaufy to ci przejdzie.

Co do badań to taki wynik jest możliwy, ja robiłem w 6 tyg bicia enana i wynik 11755 przy maxie 810
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
wrzuć skana tych wyników.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja masy,co brac?

Następny temat

male rady dietetyczne

WHEY premium