SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
kult to wtedy sie poduma cos.... zeby cos tam poograniczac...

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Jakoś dziwne historie tu opowiadasz kult, to nie wiem koleś albo już bardzo dużo ładował w życiu albo jakiś cyborg skoro leciał 1g bądź ta oma to też nie była oma. Ja leciałem 250 e5d i sieka była co nie miara ale fakt faktem że jeszcze świeżak byłem, ale gadanie że gram teścia go nie robił to jest dla mnie trochę dziwne i jeszcze dieta dopięta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daniel - spokojnie , rozumiem Twoja irytacje, zmien dila, odpocznij, szczegolnie psychicznie, bo tez czlowiek jest skonany, rozczarowany to tez meczy, wez przerwe od silki ile potrzebujesz, nabyj porzadne srodki i sporobuj jeszcze raz, bez zalamki, pomozemy Ci na forum. Zrob relacje, i bedziemy pomagac na bierzaco z korytem treningiem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
ale ty szefo bo to ty mowiles ze z apteki chyba miales....,,, no wlasnie to z apteki to kopie jak trzeba....

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
91 - widzisz, sa takie organizmy, ludzie ograniczaja sie do patrzenia przez swoj pryzmat, trzeba sciagnac klapki z oczu, potrenujesz 10-15 lat to zobaczysz ze tak czasami jest. Co do towaru, na recepte z apteki a drugi jego partner treningowy bral to samo z tej samej apteki i szlo przy 500mg super, bez mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
razak - w sumie racja, czlowiek mlody to szalaje, ja malo zaluje choc czasami organizm i stawy daja w dupe i przypominaja mi mlode czasy teraz przez lokcie i barki na klate robie 100kg w serii max, a sily jest na 140 conjamniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
Daniel,, przestan... opanuj sie.... rob to co musisz... pomysl czy warto czy masz do tego genetyke... czy warto wkladac w to wysilek zdrowie i pieniadze.... jesli masz inne jakies zainteresowania to kieruj sie tam gdzie jestes dobry.... ja cie rozumiem kazdy chce byc wielki i silny ale nie kazdemu to latwo tak pprzychodzi....

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Tak tak apteka sam odbierałem, kult też twierdzi że to apteka była. Wiem jak jest kult jeżeli koleś ma duży odczynienia z saa i duży staż treningowy to wiadomo że będzie ciężej zdobyć każdy kg każdy cm itp Z wszystkim tak jest że z początku dobrze czuć kawa, alkohol dragi zawsze na początku mało potrzeba logiczne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
kult sluchaj... ja robie tak malymi ciezarami ze nie ma mowy o problemach ze stawami,,,, dlaxczego jak ja cos lbie to mam niekorzystac z zycia???? nie utrzymuje sie z silowni... nie placa mi za to... to moje hobby.... to ja przez silownie musze odmawiac sobie przyjemosci???? nie nie nie,.... pozniej juz sie skonczy mlodosc a ja bede zalowal bo musialem regorystycznie pzrestrzegac zasad kulturystyki.....

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
91 - racja, jak najbardziej, ale koles naprawde zdrowo sie odzywial, nie pij, nie palil itp, to byl moze z 2-3 cykl w zyciu, wczesniej sprobowal tylko mete kilka razy, potem desperacja i poszedl ostro z towarem. Badania krwi i wszystko wskazywalo ze towar super a nic nie szlo, porazka. Za to sila i rzezba , taka ze ja nie dojde do tego nigdy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie poszło w górę

Następny temat

Bioreaktor (antyk) :D

WHEY premium