SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogólna porada :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Witam

W połowie stycznia tego roku ważyłem 117kg przy wzroście 187cm i wieku 17lat... Postanowiłem sę zabrać za siebie kupiłem sobie ławeczkę i sobie ćwiczę regularnie. Obecnie ważę 94kg chociaż 94kg ważyłem już na początku maja lecz później coraz więcej nauki i nie chciało mi się już tak tego pilnować.. Tak jak pisałem wcześniej moja obecna waga to 94kg a moim celem jest 84kg... Ile kalorii bym musiał jeść dziennie żeby dostarczyć tylko tyle ile potrzebne jest na normalne funkcjonowanie organizmu ? Tutaj łapcie mój dziennik uzupełniam dopiero od poniedziałku ale mniej więcej tak jem codziennie... Dodam iż jestem endomorfikiem o ile to Coś zmienia :P
http://potreningu.pl/profil/wlodar9616#/

Zmieniony przez - Wlodar9616 w dniu 2013-09-12 14:07:10

Pomogłem daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
zaangażowanie to przeczytanie zasad panujących w dziale chociażby, Ty nawet tego nie zrobiłeś, za to w ciągnięcie bezsensownego spamu angażujesz się aż miło, ale od użerania się z dziećmi jest dział junior także zapraszam.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-09-12 18:34:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html  zapotrzebowanie kaloryczne liczymy tym wzorem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzałem do tego dziennika i czekają Twój codzienny jadłospis duże zmiany. Nie do pomyślenia jest, żeby 17-latek (nadal jesteś w okresie dojrzewania) przy Twoim wzroście dostarczał niespełna 1300 kcal dziennie i to przy takiej monotonii.
Poczytaj tematy podwieszone w dziale Odżywianie i policz swoje zapotrzebowanie zgodnie ze wzorem:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Jak ułożysz dietę to wklej tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Okej postaram się to ogarnąć i napiszę :P Tylko jak obliczać mój trening? Nie robię żadnego cardio a powinnienem w warunkach domowych watpie żeby to jakos wychodzilo a jazda rowerem przy obojętnie jakich przeżutkach to nie to samo co na fitnesie gdzie sa rozne jakies ciezkosci, mam też ochote zaczac biegac wiec moze jakoś :)

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Obliczyłem to wszystko jak tam jest i wyszło mi 2863.65 :) i co teraz z tym?

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
teraz poczytaj jak konstruować dietę, albo na potreningu.pl albo w postach podwieszonych w dziale.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Ale to co mi wyszło to moje dzienne kalorie jakie powinienem zjeść żeby utrzymać wagę tak ?

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wyliczenia są tylko teoretyczną wartością, proponuję wystartować z tego pułapu i obserwować zmiany i razem z nimi korygować kcal czy to w jedną czy to w drugą stronę - wszystko wyczytasz w postach podwieszonych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Jestem tutaj nowy więc nie wiem co to są posty podwieszone :D No ale przy tym wyniku 2800kcal, moge jesc np dziennie 1700kcal i bedzie pasowało ?

Pomogłem daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
posty podwieszone są to tematy na samej górze strony np "Zbiór linków działu Odchudzanie" . Piszesz w dziale dla dorosłych, więc staraj się też pisać na dorosłym poziomie, inaczej dział junior zaprasza.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Chodzi Ci o emotkę czy o co ? Postaram się ogarnąć. Dzięki za pomoc

Pomogłem daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukacja

Następny temat

Dieta na masę- potrzebna pomoc

WHEY premium