SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odszedł od nas Mocny275

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Okazmy szacunek prosze Was serdecznie
4

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 776
Nie wyświetlił mi się cały post Przegibon'a, nie widziałem drugiego akapitu, stąd dopytywania.
Pamiętam ten wypadek.
Spoczywaj w Pokoju.
Zbyt wcześnie..


Zmieniony przez - doktorkoksik w dniu 2017-02-12 03:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
miczelx
I bedziesz teraz w tym poscie roztrzasal co z czym Mocny bral ?
Troche godnosci ludzie

dokladnie auto tematu zakladajac temat mial zamiar oddac czesc mocnemu a nie zastanawiac sie nad przyczyna. Niech chlopaczyna spoczywa w spokoju. Nie zapominajmy o takich jak on https://m.

pasuje jak... ave
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeszcze kilka tygodni temu gadałem z nim przez telefon , szkoda chłopaka, niech spoczywa w pokoju.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
byl jednym z nas. kazdego z nas cos laczy. Wiec nie rozkminiajmy tylko oddajmy czesc osobie ktora odeszla za wczesnie.
2

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
kaczo
byl jednym z nas. kazdego z nas cos laczy. Wiec nie rozkminiajmy tylko oddajmy czesc osoiie ktora odeszla za wczesnie.
sa 2 przemiany na forum ktore mnie zainspirowaly do dalszej pracy nad saba, pierwsza jest mocny a 2 kruq, wiec takie osoby powinny byc zapamietane. Jest wiele osob na forum co pomaga takim jak.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Pamiętam jak uczyłem go ćwiczyć "sztangą" z nadzianymi burakami pastewnymi na końcach jakieś 15 lat temu :) Mało kto na tym forum wie że jak zaczynał ćwiczyć mając 15 lat ważył 37kg i chyba był najmniejszy w klasie :) Stąd wzięła się determinacja do pakowania żeby nie być popychanym przez większych, czego dopiął w 100% :) Żył pełnią życia choć nie było mu łatwo bo byliśmy biedni ale kombinował jak umiał i raz lepiej raz gorzej ale dawał radę :) Mam nadzieję że jego osoba nie jednego zmotywowała do pracy nad sobą i jeszcze nie jednego zmotywuje. Cieszę się że większość go tu lubiła (a ciężko było nie lubić:) i DZIĘKUJĘ tym co go wspierali w trudniejszych momentach.
Na zawsze w pamięci, jedyny i niepowtarzalny [*]

starszy brat Piotrka

12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
nie mogę uwierzyć... spoczywaj w pokoju Piotrek
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 1-16 enan 250mg e4d , 8-18 wino 50mg e1d

Następny temat

Pomoc w wyborze środka

WHEY premium