SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odnośnie CC

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Chciałbym się dowiedzieć, czy w CC na masę konieczne jest zgodnie z założeniem mieć 3 posiłki z ww i 3 białkowo- tłusczowe?
Chciałbym w każdym choć trochę dodać tych węgli, oprócz przed snem, ale 50% zapotrzebowania na węgle zrealizować po treningu (zgodnie z założeniem diety), gdyż takie posiłki białkowo-tłuszcowe średnio mi się widzą (przyajmniej na masie) z tego względu, że potrzeba jest energia do przyswojenia białek, więc wpadłem na pomyśl, żeby choć trochę, np ze 20-40g ryżu dodawać do każdego posiłku, czy tam jakiegoś innego źródła węgli.

Wybrałem tą dietę, gdyż jestem raczej ekto, lecz moja ostatnia masówka i wycinka to była porażka, zalałem się jak świniak, a po redukcji na LC doprowadziłem się do stanu z przed masówki, mając tylko niższy BF i lepsze wyniki siłowe, więc teraz wykorzystując fakt, że mam ten BF w miarę niski, chcę polecieć na CC.

2.Czy rozkład makro koniecznie musi być, że 3g/kg białka i tyle samo węgli i reszta tłuszcz w moderate, czy mogę jakoś pod siebie pozmieniać, że z 2,3g białka, z 6g węgli, tłuszcz 1g i zmmieniać tylko węgle w niektóre dni?

Wiem, że się lekko rozpisałem, ale zależy mi bardzo na rzetelnej odpowiedzi. Dziękuję i Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
1. Mozesz dodac wegli do kazdego posilku.
2. Nie koniecznie, zmieniaj,eksperymentuj i ocenisz co najlepiej działa. Za dużo białka też nie powinieneś ładować

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgosłup

Następny temat

szkola

WHEY premium