SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 9 miesiącach cyklu Enan solo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
1.WIEK: 30 lat
2 .WAGA: 97
3 .WZROST:177cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 43
-Klata:125
-Udo:67
-Talia:92
5 .STAZ NA SILOWNI: zacząłem w wieku 14 lat bez przerw bd ok 10lat
6 .CEL SUPLEMENTACJI:poprawa motywacji do treningu poprawa regeneracji a resztę sam zrobię.
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: na cyklu byłem 2 razy w życiu pierwszy raz jak miałem 20 lat to była omka i metka okres 2 miesiące a drugi raz jak miałem 23 lata czyli 7 lat temu leciał sam prop przez 4 miesiące to był okres redukcji.
8 .POZIOM BF%: ok 10-12
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY)moja waga wahadła się przez ostatnie lata od 90 do 125kg taka naturalna to ok 100 zawsze
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: rekord 215kg
-Przysiad: 265kg rekord teraz nie robię bo zajechalem kręgosłup
-Mc: - 300kg
11 . Czy masz dietę?: tak

Dobry wieczór
Od 9 miesięcy jestem na cyklu 250mg enana co 4dni i po paru kombinacjach z hcg które przyjmuje od prawie początku cyklu, doszedłem do takiego schematu ze miesiąc bije enqn solo i po miesiącu wbijam hcg 500j co 4 dni równo z enanem, do tego dodaje tab. Armideksu raz w tyg i po miesiącu znowu lecę solo enana i tak najlepiej się czuje,Natomiast teraz chce zrobić odblok i chciałbym zapytać się jak prawidłowo go przeprowadzić? mam hcg, mam armidex, pytanie co jeszcze jest potrzebne na ten moment czuje się super i niemam z niczym problemów ale z powodu kontuzji na jakiś czas muszę rozstać sie z siłownia i w związku z tym chce zrobić sobie przerwę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

NO PAIN NO GAIN!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
1

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Zacznij od badan I je wrzuc tutaj
Co to za kontuzja ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 82
Zrób najpierw badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Jakie badania potrzebuje-sz? A jeżeli chodzi o to czemu schodzę to jest parę powodów kontuzja to naderwany piersiowy i musiałem zrezygnować z wyciskania sztangi a to było to co kochałem najbardziej do tego mam problem z rwą kulszowa i co jakiś czas mam strzał w kręgosłupie i nie mogę chodzić normalnie przez 3-4 dni więc martwych też i siadów nie robię więc od 5 miesięcy postanowiłem zrzucać wagę no bo jak już nic nie mogę dźwigać i straciłem sens swojego życia treningowego to po co mam ważyć 120kg przy 177cm wzrostu więc ostatecznie postanowiłem zrzucic parę kg do 95kg w pasie zgubiłem 30cm i wiesz co zaczęło mi się to podobać zaczolem też biegać od 12 tyg robię 2 x po 10km w tyg no i jeżdżę 100km tyg na rowerze znalazłem nowy sens treningowy i mi się to spodobało chce zrzucic jeszcze z 10kg do 85kg żeby polepszyć sprawność ogólna i robić lepsze czasy w biegach uważam że nie potrzebuje już stosować saa bo taka sylwetkę już kiedyś wypracowałem naturalnie.

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Ogólnie mam też już dosyć kłucia się i nie lubię być uzależniony od czegoś a do tego trochę kasy mogę zaoszczędzić generalnie to co chce osiągnąć uważam że mogę zrobić droga naturalna i nie potrzebuje już wspomagania.

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
9miesięcy temu waga 118kg 120 w pasie





Zmieniony przez - Animal13 w dniu 2021-09-06 18:43:06

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Teraz waga 96kg pas 90cm

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Na ta chwilę estro I prolaktyna bo to trzeba wyrównać aby zacząć pct
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Ok jak tylko bd miał wyniki to wkleję je tutaj. Dziękuję. A jeszcze mam takie pytanko ok. 15 lat temu dołączyłem do forum i już wtedy pamiętam udzielałeś się jako ekspert nie nudzi Ci się pisanie ciągle tego samego i użeranie się z d****ami?

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Animal13
generalnie to co chce osiągnąć uważam że mogę zrobić droga naturalna.


Odwazna teza szczgolnie po 9 miesiacach na cyklu, jak sie jeszcze na nim jest, ale szczerze zycze Ci bys osiagnal Twoje cele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl cypionat

Następny temat

Cykl ENAN redukcja solo pytanie

WHEY premium