SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl cypionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Witam zakładam nowy temat, bo nie mogę znaleźć info na ten temat. Chciałbym zacząć swój 1 cykl czyli cypionat 250 e5d. Czytałem mnóstwo opinii na temat hcg i w końcu nie wiem jakie dawki i co ile bic. Oprócz hcg co jeszcze będę potrzebował. I czy cykl na cypionat solo będzie wystarczający i nie dorzucić np. deca. Proszę o opinię od bardziej doświadczonych osób.
1. 29
2. 88kg
3. 184cm
4 biceps : 40cm
Klatka :105cm
Udo: 60cm
Talia: 94cm
5. 6 lat, 2 lata kickboxing
6. Dieta zróżnicowana i ogarnięta
7. 0
8. 3 x silownia w tyg (klata, biceps, brzuch), (plecy, triceps, brzuch), (nogi, barki, brzuch). Do tego 3 x w tyg kickboxing.
9. Przede wszystkim zależy mi sile i rzeźbie bo czuje, że stoję w miejscu z ciężarami.
10. 0
12. Brak tendencji
13. Dobry
14. Brak
16. Klata : 95kg
Przysiady: 110kg
Martwy ciąg : 160kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699600
Siła i rzeźba nie idzie w parze
Co znaczy dieta zróżnicowana ?
Jak długo planujesz prowadzić cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Przepraszam, nie dopisałem. 1-16. Przede wszystkim mam na myśli silę, bo próbowałem wielu sposób i siła stoi w miejscu od dłuższego czasu. Myślę, że to po prostu wykorzystany potencjał organizmu i genetyka, dlatego decyzją o cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Dieta to podstawa. Musi byc dobra...rozpsiz swoje makro i kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Jak na razie nie mam diety, że codziennie liczę kcal. Ale jest to w granicach 3000-4000kcal. Przykladowo : śniadanie jajecznica z 5 jaj, lunch musli ze skyrem owocowym, orzechami i bakaliami, obiad : stek z ryżem, podwieczorek jakas sałatka a'la cesar wjedzie a na kolację powiedzmy jakiś serek wiejski, ciemne pieczywo. Po prostu nie ważę wszystkiego i nie liczę dokladnie ile kcal ma dany posiłek. Zróżnicowana w tym sensie, ze zamiast jajecznicy zjem Tatar np., zamiast steka ryba albo kurczaka. No i nie pilnuję się na tyle restrykcyjnie bo coś słodkiego tez zjem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Ale wiadomo fast foodów i innych śmieci kategorycznie nie konsumuje na co dzień : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94060 Napisanych postów 363893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667464
Najpierw bym zredukował później budował na sucho
Ile kcal masz na zero ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Do jakiej wagi redukcję proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94060 Napisanych postów 363893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667464
Nie waga a lustro ,tak aż zredukujesz do porządanego poziomu
Pozniej łatwiej buduje się mase mięśniową a wraz z nią siłę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Dobra wiem w jakim kierunku teraz pójść. A jak przyjdzie moment na saa to mógłbyś napisać jak zrobić z hcg i całym odbloku cyklu? Hcg w 5tyg, 10, 15 podawać czy dopiero pod koniec cyklu? I w jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94060 Napisanych postów 363893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667464
Co 4-5 tyg podzielone jak ci pasuje na 2/3 inj lub więcej, każda metoda się sprawdza
O pct będziesz pytal pod koniec bo znając życie cykl się przeciągnie
Po cyklu na pewno będzie potrzebne z 15.000 hcg I ze 30 tab cloma
Na cyklu będzie potrzebne jakieś ia najlepiej zakup sobie exe do kontroli
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pct czy trt? Planowany bobas :)

Następny temat

Odblok po 9 miesiącach cyklu Enan solo.

WHEY premium