SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok Tribulusem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
diakonos_0 po jakiego ty w każdym poście wklejasz ten badziewny obrazek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Możesz spróbować, ale szczerze nie przekonuje mnie ten plan, ale jeśli znasz swój organizm i czujesz, że rośniesz przy tym planie to ok..
Aha i piątek to będzie dzień, którego nie polubi zbytnio Twój kręgosłup- skumulowałeś w jednym dniu najbardziej obciążające go ćwiczenia, ale jeśli masz silny to looz.. :) polecam przyłożyć się do barków, chyba dlatego, że na cyklu z metka świetnie mi rosły, ale każdy organizm jest inny.. POWODZENIA!

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443


hehe.. :) podoba mi się.. :) przeszkadza Ci??

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
to najwyzej dorzuce do poniedzialku barki.
Dzieki za pomoc !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Sport_test:a powiedz mi jeśli wiesz jak mogę zminić swoje zdionko przy profilu????? szukam tego i nie mogę znaleźć.. :(

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
i jeszcze jedno pytanko...
Czy przy mecie trzeba pic duzo wody?
np tak jak przy krecie 3-4litry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Jak chcesz się zalać woda to możesz pić, ale uważaj na gine.. chociaż przy takiej ilości to bądź raczej spokojny.. :) chyba, że masz skłonność.. :) ogólnie to woda obok białka i węglów to priorytet przy siłce i nie ważne czy pakujesz na ssa czy nie.. !!! pzdr

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
ogólnie to woda obok białka i węglów to priorytet przy siłce - ojciec daj se luz i nie doradzaj chlopakowi...


666 pij wode i nie przejmuj sie gino heheheh a zalac to sie mozesz jedynie przez za duza ilosc wegli w diecie

Zmieniony przez - YacoEB w dniu 2007-08-29 14:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
no mi sie tez chyba wydaje ze przy takiej ilosci o gino nie mam co sie obawiac...
zreszta wyjdzie w praniu.
od pt zaczynam. wiec napisze co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
tak sobie zajrzałem do profilu i to nie dla ciebie

życie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK CILESTEM???

Następny temat

Kreatyna i meta

WHEY premium